![](https://s.056.ua/section/logo/upload/pers/14/logo.png?20240727)
Чи можливий наступ на Запоріжжя та яка найгарячіша ділянка фронту
![Чи можливий наступ на Запоріжжя та яка найгарячіша ділянка фронту Чи можливий наступ на Запоріжжя та яка найгарячіша ділянка фронту](/dist-assets/images/cap.jpg)
На Запоріжжі ворожі сили періодично накопичуються та перерозподіляються на тимчасово окуповані території Херсонщини та Донеччини. Та найгарячішою ділянкою зараз є кордон з Донецькою областю.
Про це повідомив начальник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух під час брифінгу.
"Сьогодні зранку продовжились обстріли міста Гуляйполе. Також обстріляли Оріхівську громаду, Василівський район, частину Пологівського району", – повідомив він.
За його інформацією, накопичення сил ворога на Запорізькому напрямку відбувається періодично.
"Вони підтягують сили і перерозподіляють їх на інші напрямки Херсонської та Донецької областей. Імовірність подальшого наступу на Запоріжжя військове командування оцінює як невисоку, але не неможливу", – зазначив Старух.