• Головна
  • "Має проводитись щодня": в Україні збільшать масштаби мобілізації
19:00, 8 серпня 2022 р.

"Має проводитись щодня": в Україні збільшать масштаби мобілізації

"Має проводитись щодня": в Україні збільшать масштаби мобілізації

23 серпня закінчується термін загальної мобілізації. Однак через ситуацію на фронті та на підставі правового режиму воєнного стану вона буде продовжена й розширена.

Про це повідомив член комітету ВР з питань нацбезпеки Сергій Рахманін.

"Правові підстави для мобілізації – правовий режим воєнного стану. Тобто коли вводиться правовий режим воєнного стану, держава має право проводити мобілізацію, в тому числі загальну. Відповідно указ про мобілізацію прив'язується до терміну дії воєнного стану. Оскільки війна завтра у нас точно не закінчиться, правовий режим воєнного стану буде продовжено, відповідно буде видано новий указ, який дозволяє проводити мобілізацію", - сказав він.

Рахманін зазначив, що указ про мобілізацію не означає, що вона має проводитись щодня.

"Це означає, що держава у разі потреби на період дії правового режиму воєнного стану може мобілізувати певну кількість осіб. Коли, кого і скільки, це вже визначають збройні сили", - пояснив він.

На думку військового експерта Михайла Жирохова, держава скористається законодавством та зробить мобілізацію більш масштабною.

"Оперативний резерв, який у більшості зараз і мобілізований, на жаль, закінчується. Втрати особового складу, не тільки безповоротні, а й санітарні, поранені - досить великі за ці місяці. Ті люди, які були мобілізовані раніше, напевно, не покривають потреб фронту", - зауважив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#056 #Днепр #новини Дніпро #Дніпро #новости Днепр #новини Україна #мобілізація #воєнний стан
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...