• Головна
  • Європейська стоматологія для українців: центр Dental Tech у Дніпрі
Новини компаній
11:00, 8 серпня 2022 р.

Європейська стоматологія для українців: центр Dental Tech у Дніпрі

Новини компаній

У березні 2022 року відкрилася нова стоматологія у Дніпрі. Здавалося б за умов війни відкривати новий бізнес — досить ризикову справу. Але центр стоматологічної естетики Dental Tech має свою історію і почалася вона ще в 2012 році в Краматорську.

Європейська стоматологія для українців: центр Dental Tech у Дніпрі, фото-1

Dental Tech, сучасний стоматологічний центр, було засновано практикуючим хірургом-імплантологом Тарасовим Олегом Вадимовичем. Вже на етапі планування Олег Вадимович наголосив на пріоритетних цілях: показати українцям, що стоматологічне лікування може бути доступним і безболісним, допомога — якісною, а спілкування зі стоматологом — душевним. Головними пріоритетами центру були і залишаються турбота про пацієнтів, чуйність персоналу, надання професійної допомоги та підтримки на всіх етапах лікування, стерильність та чистота.

Європейська стоматологія для українців: центр Dental Tech у Дніпрі, фото-2

Кожен спеціаліст окремо та центр естетики Dental Tech загалом під чуйним керівництвом Олега Вадимовича вдосконалювалися у всіх напрямках. За час існування клініки у Краматорську вона була оснащена найкращим стоматологічним та діагностичним обладнанням, що дозволяло фахівцям вирішувати найскладніші проблеми пацієнтів – повну відсутність зубів, проблемні зуби мудрості, глибокий карієс, хронічні хвороби ясен, неправильний прикус. Лікарі клініки не просто відвідували курси підвищення кваліфікації, вони обмінювалися досвідом із колегами із США, Японії, Кореї та Німеччини, освоїли інноваційні європейські методики, які з успіхом застосовують у нашій країні. Сьогодні сміливо можна стверджувати, що Dental Tech — флагман європейської стоматології в Україні: високий професіоналізм лікарів та персоналу, сучасне високотехнологічне обладнання, ідеальна стерильність скрізь та у всьому, застосування малотравматичних та ефективних методик протезування та лікування зубів. Центр Dental Tech отримав диплом «Краще підприємство України – 2021» за версією Міжнародної програми “Лідери XXI століття”, увійшовши до когорти найкращих українських медустанов. Цього ж року головного лікаря клініки Олега Вадимовича відзначили почесним орденом «Лідер України». І не дивно. Клініка багато в чому досягла успіху: починаючи з сучасного медичного обладнання, що відповідає останнім європейським стандартам і закінчуючи домашньою затишною обстановкою в прийомних.

У 2022 році центр Dental Tech, як і більшість підприємств Краматорська, зіткнувся із жахами війни. В умовах постійних обстрілів з боку країни-агресора жити та працювати у Краматорську виявилося складно. Люди залишали рідні будинки, і в пошуках безпечніших місць відвозили сім'ї та домашніх тварин. Перебої з електрикою та водою, обстріли, пожежі — за таких умов персонал стоматології під керівництвом Тарасова Олега Вадимовича продовжував роботу, надаючи стоматологічну допомогу місцевому населенню. За рішенням Олега Вадимовича Dental Tech частково перекваліфікувався до волонтерського штабу: лікарі клініки абсолютно безкоштовно надавали стоматологічну допомогу ЗСУ, організували допомогу солдатам та мешканцям будинку, на першому поверсі якого розташований центр, у вигляді продуктових наборів, медикаментів та витратних матеріалів, предметів першої необхідності та особистої гігієни. У березні 2022 року стоматологічний центр Dental Tech був змушений переїхати до Дніпра, але співробітники, що залишилися в Краматорську, як і раніше, надають медичну допомогу нашим солдатам.

Європейська стоматологія для українців: центр Dental Tech у Дніпрі, фото-3

Жителі Дніпра вже встигли оцінити лікування європейського рівня, отримати консультації найкращих фахівців України. У клініці приймають стоматологи, ортодонти, хірурги та імплантологи, доступна "Digital Smile Design" - 3D-технологія моделювання посмішки та техніка одномоментної імплантації за 1 день, що дозволяє відновити зубний ряд максимально швидко без втрати якості.

Тепер мешканці Дніпра мають можливість вирішити найскладніші стоматологічні проблеми — хірургічне лікування, комплексна санація ротової порожнини, відновлення зубного ряду будь-якої складності, вирівнювання прикусу. Клініка змінила місце, але не змінила своїх принципів — стерильність, чуйність, бажання допомогти і знайти вирішення будь-якої, навіть найскладнішої стоматологічної проблеми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...