• Головна
  • З нотами липи та солодкого меду: у Канаді випустили парфум "Слава Україні"
17:00, 13 червня 2022 р.

З нотами липи та солодкого меду: у Канаді випустили парфум "Слава Україні"

З нотами липи та солодкого меду: у Канаді випустили парфум "Слава Україні"

Канадський бренд Meleg Perfumes випустив парфум "Слава Україні". Цим він показав свою підтримку українському народу у боротьбі з російською агресією. Вартість флакона з патріотичним ароматом – 200 доларів. З кожної проданої пляшечки парфуму 50 канадських доларів буде направлено до Національного банку України.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на сайт компанії.

"Ми створили "Слава Україні", тому що хочемо підтримати збройну боротьбу України. Українці – єдині, хто зупиняє Росію від вторгнення до іншої Європи, і перемога – єдиний вихід", - йдеться в описі.

На флаконі духів зображений золотий тризуб, картина із соняшниками та дівчиною із хлібом. На звороті – жовто-синій прапор. Таким дизайном автори наголосили на важливості України у забезпеченні світу зерном та пшеницею, що стало неможливим через вторгнення і може призвести до голоду у багатьох регіонах земної кулі.

З нотами липи та солодкого меду: у Канаді випустили парфум "Слава Україні" , фото-1

Творцем бренду і аромату є канадський парфумер Метт Мелег. Для духів він підібрав композицію з нотами цвіту липи, лайма, дині та солодкого меду, що, асоціюється із пахощами українського літа.

З нотами липи та солодкого меду: у Канаді випустили парфум "Слава Україні" , фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#056 #Днепр #новини Дніпро #Дніпро #новости Днепр #новини Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...