• Головна
  • Замість прогресу - "ідея": Луганськ перейменовують у Ворошиловград
11:30, 7 травня

Замість прогресу - "ідея": Луганськ перейменовують у Ворошиловград

Замість прогресу - "ідея": Луганськ перейменовують у Ворошиловград

У 2020 році підконтрольне росії угруповання "лнр" заявило про намір тричі на рік називати окуповане депресивне місто Луганськ "Ворошиловградом". Йому не звикати, адже воно мало таку назву з 1935 по 1958 рік, потім – з 1970-го по 1990-й. Тому і післязавтра, 9 травня замість Луганська буде Ворошиловград.

Про це повідомляє сайт 056.

Ворошиловград тричі на рік

За словами представника "нм лнр" Марочко, на час святкування Дня Перемоги столиці Луганської народної республіки буде повернено радянську назву.

Так, у 2020 році окупаційна влада прийняла "указ", згідно з яким назву "Ворошиловград" там планують використовувати 9 травня, 22 червня і 14 лютого.

Боротьба історичної назви з радянською

Зазначимо, що перша історична назва цього міста - Луганськ. Воно було засноване як завод у 1795-1796 роках після опублікування указу Катерини II "Про влаштування ливарної справи в Донецькому повіті при річці Лугані". Поселення, що виникло при заводі, отримало назву Луганськ від гідроніма Лугань, який походить від слова "луг".

Та у 1935 році місто перейменовано на Ворошиловград на честь радянського партійного та військового діяча К. Є. Ворошилова.

Після прийняття у 1957 році Указу Президії Верховної Ради СРСР, який заборонив присвоювати населеним пунктам імена державних діячів за їх життя, у 1958 році місту повернуто назву Луганськ, але у 1970 році, після смерті К. Є. Ворошилова, місто знову було перейменовано у Ворошилов.

У 1990 році місто стало Луганськом.

Референдум-афера

У квітні 2014 року у Луганську незаконо організовували так званий референдум за "лнр".

"Говорили, що тим, хто прийде голосувати, під розписку можна отримати спеціальну картку на 50% знижки у Народному магазині. І плюс тим, хто проголосував, поповнювали рахунок мобільного на 100 рублів — звісно, не українські номери, а російські чи місцевого оператора під назвою Лугаком. Люди стояли в черзі і думали: гаразд, чорт із ними, з цими виборами, отримаю хоча б картку, щоб купувати дешевші продукти. Я на цей референдум не ходила. Але ходила моя сестра, яка підтримувала проросійську лінію. Взяла вона цю картку, а наступного дня їй сказали, що вона не працює", - розповіла місцева жителька.

Депресивне місто з "ідею" комуністичного тоталітарного режиму

За її словами зараз у місті ціни на продукти та одяг дуже високі. Трамваї не ходять — парк повністю ліквідували, багато людей втратили роботу, середня зарплатня - 6000 рублів. Колія виявилася непридатною для трамваїв, бо нею їздили танки. По ТБ тільки пропагандистські канали, місцева влада свою діяльність перед людьми не звітує, повністю дерибанить всю допомогу і тікає за границю. А будинки, зруйновані при рф окупації вісім років залишаються розрухами.

Замість прогресу - "ідея": Луганськ перейменовують у Ворошиловград, фото-1

Як бачимо, до людей росії нема жодного діла. Вона в 10 разів гірше життя, ніж Янукович. А замість розвитку - хворі "укази", які просувають "ідею" комуністичного тоталітарного режиму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#056 #Днепр #новости Днепр #война #ВСУ #новости Украина #сайт Днепра #Луганск #Лисичанськ #новости Луганск #взрыв Луганск #новини Луганськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...