• Головна
  • Це не туман: Кличко закликав одягати респіратори та не відкривати вікна
13:10, 21 березня 2022 р.

Це не туман: Кличко закликав одягати респіратори та не відкривати вікна

Це не туман: Кличко закликав одягати респіратори та не відкривати вікна

Через вибухи та обстріли в Києві значно погіршилась якість повітря. У деяких районах міста концентрація забруднених речовин у 12 разів перевищує норму. Місцева влада попередила громадян про захист при виході на вулицю.

Про це повідомила Київська міська військова адміністрація.

"Не відкривайте вікна. А коли виходите на вулицю – захистіть легені одягнувши навіть медичний респіратор типу FFP2", - закликав мер Києва Віталій Кличко.

Зараз столиця України перебуває на дев'ятій сходинці у рейтингу міст світу за забрудненістю. Не жаліючи людей, російські окупанти продовжують атакувати столицю.

Сьогодні вночі рятувальники довго тушили пожежу в Подільському районі. Де в результаті обстрілів згорів торговий центр, пошкоджені приміщення двох шкіл, двох дитячих садочків, а також шести житлових будинків. Три з них — непридатні для життя. Вісім людей загинули.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#056 #Днепр #новости Днепр #война #ВСУ #новости Киев #новости Украина #сайт Днепра
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...