• Главная
 • ООО НПП «Дніпробудкомплект» - професіонали свого діла!
Новости компаний
15:00, 28 октября

ООО НПП «Дніпробудкомплект» - професіонали свого діла!

Новости компаний
ООО НПП «Дніпробудкомплект» - професіонали свого діла!, фото-1

Якщо вам потрібен якісний бетон,то саме час звернутися до професіоналів цього діла! Наш завод є гарантом відмінного та високоякісного бетону. Вже багато років, наша компанія займає високу позицію на ринку та серед вибору клієнтів. Ми працюємо для тих, хто будує будівлі, або інші забудови,які використовують міцний бетон. Ми притримуємося високих стандартів, щоб проекти та роботи були виконані у час та були на рівні гарної якості.

ООО НПП «Дніпробудкомплект» - професіонали свого діла!, фото-2

Компанія ООО НПП “Дніпробудкомплект” працює разом з клієнтами понад 20 років! Європейські технології , які ми застосовуємо у виготовленні бетонних сумішей, дозволяють досягти технологічну точність рецепта. Власна акредитована лабораторія, здійснює безперервний контроль на всіх етапах та в лабораторії ви можете перевірити якість будь-яких бетонних виробів, будь-якого виробництва. Наші технологи підприємства завжди здійснюють контроль якості продукції, що випускається, починаючи від закупівлі сировини і закінчуючи готовими виробами.

ООО НПП «Дніпробудкомплект» - професіонали свого діла!, фото-3

Компанія ООО НПП “Дніпробудкомплект” використовує лише якісні матеріали , що відповідають вимогам ДСТУ. Ми працюємо на цементі ПАТ «Івано-Франківськцемент» одного з кращих заводів України. Використовуємо цемент марки: Портландцемент 500 групи та портландцемент д0 500 групи без добавок. Працюючи з нами, ви отримаєте тільки якісний бетон! Наш завод поважає своїх клієнтів і застосовує персональний підхід к замовникам. Наші менеджери допомагають розрахувати та вибрати правильну кількість і марку бетону. Дніпробудкомплект пропонує великий та якісний вибір послуг.

Також, наша компанія може запропонувати клієнтам - Залізобетонні вироби, які виробляємо ми, та наші партнери. Використання ЗБВ для енергетики та дорожнього будівництва й підстанцій, а також мостові конструкції,стойки різних перетинів, відкрилки, блоки шафових стін, перехідні плити, карнизні блоки, та блоки упорів. Ми можемо постачати такі конструкції як: Ригеля, плити, лежні, індивідуальні конструкції, згідно креслень клієнтів та замовників. Також, ми маємо можливість запропонувати Вам - елементи систем водовідведення, а саме: Блоки Б-5,боки Б-9,Блоки Б-6. Детальніше можно ознайомитися на нашому сайті: dbc.dp.ua у вкладці - продукція - залізобетонні вироби.

ООО НПП «Дніпробудкомплект» - професіонали свого діла!, фото-4

Доставка. Наявність сучасного парку міксерів та автобетононасосів, також кожна машина оснащена маячком і ми в будь-який момент знаємо розташування кожного автомобіля.

Забезпечуємо будь-який обсяг поставки швидко та надійно , можливий попередній виїзд до замовника на об'єкт. Ми гарантуємо чітке дотримання графіка, термінові поставки, парк техніки. Пропонуючи виразну ціну на 1 м3 бетону з доставкою, ми забезпечуємо швидке виготовлення і своєчасну поставку розчинів автобетонозмішувачами HOWO, КРАЗ, КАМАЗ . На ваше замовлення ми організуємо циклічну подачу якісної бетонної суміші від виробника за узгодженим графіком. Чітко налагоджена логістика виключає втрати часу при транспортуванні готової продукції на віддалені будівельні об'єкти.

ООО НПП «Дніпробудкомплект» - професіонали свого діла!, фото-5

Бетон підприємства поставлений більш ніж на 3000 будівельних майданчиків Дніпра і області - це монолітні багатоповерхові житлові комплекси , заводи, торгово-розважальні, офісні та водно-оздоровчі центри і безліч інших об'єктів, які є візитною карткою і обличчям нашого міста.

Наші об'єкти вважаються гордістю Дніпра і всієї області! Перелік декількох наших робіт: ТРК «Grand Plaza» , стадіон «Арена Дніпро», автосалони – «Аеліта», «PORSHE», « LEXUS». Бізнес центр «Куб», торгові комплекси «Метро», «BIENNALE», «APPOLO».

Такі житлові комплекси, як: "Panorama",” Парковий”, ”Дом Крейніна”, ”Салют”, ”Атмосфера”, “Дім на Тітова” , “Дім на Лазаряна” ,“Жуковський”, “Феодосійський” , “ Фестивальний” , “Нагорний”, “Мандриківська” та ін.

З іншими зображеннями побудованих нами об’єктів можна ознайомитись на нашому сайті, а саме: https://www.dbc.dp.ua/

Завод з виробництва бетону розташований по вул.Будівельників 47. Продуктивність становить більше ніж 100 кубів на годину, оснащений трьома сучасними лініями для приготування бетону та розчинів з додатковими спеціальними властивостями. Технологічний процес відбувається в автоматичному режимі, відповідно за дозуванням складеним технологами підприємствами;

Можливості підприємства сьогодні - це задоволення найвищих вимог на будівельному ринку. Ми пропонуємо виготовлення бетонних сумішей з додатковими спеціальними властивостями для будь-яких специфічних умов в сучасному будівництві , виготовлення гідротехнічних бетонів, для дорожнього і аеродромного будівництва , виготовлення бетону для топпінгових підлог, для багатоповерхового монолітного будівництва ,житлових і нежитлових, промислових будівель і багато що інше.

ООО НПП «Дніпробудкомплект» - професіонали свого діла!, фото-9

Наші клієнти обирають нас, тому що:

 • Паспорт якості видається на кожну партію
 • Висока якість бетона, возможність замовити потрібну марку, у зимовий та літній час.
 • Швидко виконуємо закази будь-якого об'єму, клієнтам не потрібно довгий час чекати на відповідь
ООО НПП «Дніпробудкомплект» - професіонали свого діла!, фото-10

Щоб купити бетон в Дніпрі якісніше, ніж в більшості будівельних компаній, зробіть один дзвінок на телефон +38(050)-320-57-36.

При спілкуванні з нашими менеджерами, ви отримаєте всю інформацію про продукцію, зможете дізнатися вартість партії з доставкою в конкретний населений пункт регіону.

 • М. ДНІПРО. ВУЛ. БУДІВЕЛЬНИКІВ, 47Д
 • +38(050)-320-57-36
 • +38(050)-312-12-12
 • +38(050)-361-51-97
 • [email protected]
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...