• Главная
  • YASNO зробив для мешканців ОСББ перехід на «нічний» тариф ще більш вигідним
Новости компаний
17:00, 26 октября

YASNO зробив для мешканців ОСББ перехід на «нічний» тариф ще більш вигідним

Новости компаний
YASNO зробив для мешканців ОСББ перехід на «нічний» тариф ще більш вигідним, фото-1

Постачальник електроенергії, газу та енергоефективних рішень YASNO допомагає мешканцям ОСББ і ЖБК зменшувати витрати на електроенергію завдяки переходу на «нічний» тариф. За наявності двозонного лічильника мешканці квартир зможуть удвічі менше сплачувати за кіловат-години, спожиті з 23:00 до 07:00. Такий лічильник можна замовити у складі енергоефективного набору від YASNO разом з послугою заміни «під ключ». При замовлені 10 і більше наборів на один багатоповерховий будинок, постачальник надає знижку -10% від вартості. Навіть, якщо у будинку ОСББ не створений, мешканці можуть об’єднатися та замовити набори разом за однією адресою, аби отримати знижку.

Досягти максимальної економії на сплаті рахунків за світло можна завдяки комплексному підходу до енергоефективності. Саме тому, фахівці YASNO сформували все необхідне в енергоефективний набір. До його складу входять: двозонний лічильник, з яким споживачі сплачують удвічі менше за використану з 23:00 до 07:00 електроенергію за «нічним» тарифом, енергоощадні LED-лампи, які споживають до 10 разів менше електроенергії за лампи розжарювання, розумна розетка з можливістю програмування часу вмикання/вимикання енергоємних приладів.

Мешканці деяких багатоповерхівок у Дніпрі вже встигли оцінити переваги наборів від YASNO. Своїм досвідом поділився Максим.

«Я завітав в енергоофіс YASNO, оскільки хотів більше дізнатись про способи економії. Фахівець розповіла мені про енергоефективні набори з двозонним лічильником і про 10% знижку, яку можна отримати, об’єднавшись для купівлі із сусідами. Я розмістив інформацію у чаті будинку, і вже до вечора з’явилися перші охочі. Так за декілька днів нас було вже 24. Я зібрав контакти і передав їх спеціалісту YASNO, який оформив усі замовлення», – сказав Максим.

«Ми прагнемо, аби наші клієнти ставали більш енергоефективними і могли скорочувати свої витрати. Саме тому ми пропонуємо клієнтам готові енергоефективні рішення для квартир. У Павлограді, Дніпрі та Кам’янському вже 7 будинків та більш ніж 90 клієнтів, об’єднавшись між собою, отримали набори зі знижкою 10% та заощаджують витрати на електроенергію. А щоб економія стала ще відчутнішою, можна скористатись порадами з проєкту «YASNO_як_заощаджувати» або звернутись до наших фахівців за консультацією», – додав директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.

Отримати консультацію з енергозбереження та замовити енергоефективний набір від YASNO можна і дистанційно: в інтернет-магазині постачальника, за телефонами контакт-центру (056/067/050) 770-11-55 або в найближчому енергоофісі.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій та інших областях України. Три компанії бренда YASNO двічі очолили рейтинг постачальників електроенергії, складений аналітичним центром DiXi Group в рамках проєкту USAID. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...