• Главная
  • 5 критеріїв вибору ветеринарної клініки, як не помилитися?
Новости компаний
17:00, 13 октября

5 критеріїв вибору ветеринарної клініки, як не помилитися?

Новости компаний
5 критеріїв вибору ветеринарної клініки, як не помилитися?, фото-1

Доки грім не гримне, мужик не перехреститься. Так зазвичай і з домашніми улюбленцями. Ми не замислюємось про питання вибору ветеринарної клініки для братів наших менших аж доти, доки не стане очевидно, що вже точно треба.

Та тільки у ветеринарів і педіатрів пацієнти нічого не розкажуть. Той факт, що тваринці зле, стає очевидним не одразу, а лише коли хвороба проявиться у всій своїй «красі». Тож краще вирішити для себе це питання заздалегідь, тим паче, що проходити профілактичні огляди завжди дешевше ніж лікувати пухнастого.

Ось критерії, які дозволять вам не помилитися:

5 критеріїв вибору ветеринарної клініки, як не помилитися?, фото-2
  • Наявність ліцензій та необхідних дозволів.

Нерідко зустрічається ситуація, коли власники отримують документи про вакцинацію, в яких не стоїть особиста печатка лікаря чи клініки. Такі документи і спеціалісти вкрай підозрілі, і частіше за все документ не підкріплений ніякими процедурами. Будь яка ветеринарна клініка чи лікар повинні мати: Ліцензія, Диплом про закінчену повну освіту за фахом ветеринарна медицина.

  • Відгуки.

5 критеріїв вибору ветеринарної клініки, як не помилитися?, фото-3

Мабуть, один із найважливіших факторів при виборі будь-якого спеціаліста чи клініки - відгуки. Особливо в наш час, коли інформація стала доступною та прозорою. Перевірте відгуки про клініку за допомогою сервісу Google Maps. Наприклад однією з найкращих клінік у Дніпрі, за оцінками відвідувачів, є «Ветеринарна клініка PRIDE» на вулиці Богдана Хмельницького, 27, з 62 відгуками та приголомшливим рейтингом 5 із 5.

  • Наявність необхідного обладнання

Лікування починається з діагностики, і часто неможливо поставити діагноз за допомогою огляду та дослідження симптомів. В таких випадках важливо, щоб у клініки була можливість зібрати ті чи інші аналізи. Важливо, щоб у клініці був апарат УЗД. Крім того, введення розчинів та лікувальних препаратів оптимальне з використанням спеціального приладу - інфузамату, що дозволяє запобігти ускладнень. Найбільш повно обладнані такі клініки у Дніпрі: Ветеринарна клініка PRIDE И ЕЩЁ ПАРОЧКУ

  • Публічність

5 критеріїв вибору ветеринарної клініки, як не помилитися?, фото-4

При виборі спеціаліста чи клініки для свого улюбленця, не зайвим буде переглянути соціальні мережі чи ЗМІ. Клініки, та спеціалісти, що публічно ведуть соціальне життя, зазвичай викликають більше довіри з огляду на реалії сьогодення. Досить легко відслідкувати ставлення фахівця до тварин, переглядаючи інформацію в мережі. Ось декілька сторінок ветеринарних клінік:

  • Досвід

5 критеріїв вибору ветеринарної клініки, як не помилитися?, фото-5

Найважливіший фактор, який, на жаль, важко перевірити. Адже навіть багаторічна практика не є показником високої кваліфікації. Втім, досвідчений лікар завжди відрізняється відкритістю, та з радістю пояснить різницю між тим чи іншим способом лікування. Розповість, як уникнути повторення хвороби, та найімовірнішу причину патології. Широко розуміється на більшості методів лікування.

Особистий досвід свідчить про те, що не зважаючи на усе благородство професії лікаря-ветеринара, до вибору фахівця для свого пухнастого слід підходити вдумливо та розбірливо. Але користуючись нашими порадами, вам точно вдасться підібрати найкращих.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...