• Головна
  • До 30-річчя Незалежності України «Інвітро» знижує ціни на 30 медичних аналізів
Новини компаній
15:02, 20 серпня 2021 р.

До 30-річчя Незалежності України «Інвітро» знижує ціни на 30 медичних аналізів

Новини компаній

«30 на 30 до 30» — святкова акція лабораторії «Інвітро» до 30-річчя Незалежності України.

З 25 по 31 серпня 2021 р. в усіх медичних офісах «Інвітро» можна здати 30 найпопулярніших лабораторних тестів з 30%-ю знижкою.

Здоров’я — найцінніший актив кожної людини. Здоров’я нації – основа для успішного розвитку незалежної держави. І понад десять років Незалежна лабораторія «Інвітро» робить сучасну світову діагностику доступною українцям, пропонуючи ще більше можливостей для збереження здоров’я наших громадян.

«Інвітро» — це якість на кожному етапі дослідження. Достовірність результатів гарантується обладнанням та реагентами від лідерів світової лабораторної діагностики, а також діючою в лабораторії системою контролю якості: зовнішнього незалежного та щоденного внутрішнього. Використання вакуумних пробірок забезпечує швидкість взяття аналізу та дотримання усіх вимог до зберігання біоматеріалу (до речі, «Інвітро» — наразі єдина в Україні лабораторія, що використовує вакуумні пробірки і для забору сечі). Штрих-кодування та автоматичне сортування пробірок в лабораторії виключає можливість переплутати біоматеріал.

Сьогодні «Інвітро» — більше ніж лабораторія. Безкоштовні консультації лікаря щодо результатів аналізів; виїзд медичної бригади додому до пацієнта; внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції і крапельниці під наглядом лікаря; УЗД та ЕКГ; прийом лікаря-терапевта, кардіолога, невропатолога та гінеколога в медичному центрі на пр. О. Поля, 1/9 — все це дає пацієнтам додаткові можливості для збереження свого здоров’я. І скористатися ними дуже зручно, адже медичні офіси «Інвітро» розташовані за принципом «за два кроки від тебе», тобто присутні в усіх районах м. Дніпро.

Постійні акційні пропозиції — додаткові переваги для пацієнтів. З 25 по 31 серпня 2021 р. в усіх медичних офісах «Інвітро» ви зможете не лише отримати високу якість діагностичних послуг, а й зробити 30 важливих для діагностики стану всього організму аналізів зі святковоюзнижкою 30%! Деталі акції за тел.: 0 (800) 302-200.

Відзначимо день народження нашої країни разом!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...