Новости компаний
17:00, 29 июня

Спецодяг: особливості вибору

Новости компаний

Робочий одяг та взуття необхідні у багатьох сферах виробництва, торгівлі та наданні послуг. Тому попит на них дуже високий і стабільний. Кількість пропозицій також немала. В такій ситуації нелегко здійснити правильний вибір, особливо, якщо уява замовника про специфіку продукції доволі поверхнева. Зупинимось на найбільш важливих аспектах її вибору та придбання.

Bse4tyDSqwTg27-FaifoVG6vYidcsioEbvtJP9-T_0n9Aeun0tRfF1j1_CpPDDz-Bo5BiV4E6wB3KcoVVKY1yaKIAzmVvheHDD11eo84zeIPZVwR_AfPJ2ABpEbZhSs_ciCvMx7I

Оптимальний варіант вибору

Зараз існує достатня кількість магазинів, які продають спецодяг та уніформу для персоналу. Деякі з них клієнтам вибір – купити готовий комплект або зробити заказ на пошив індивідуального проекту. Так, магазин «Eurosiz» має широкий асортимент робочого одягу для різних випадків використання.

Переваги покупки готового комплекту робочого одягу та взуття:

  • просто і швидко;
  • широкий вибір розмірів, тому підібрати необхідний не буде проблемою;
  • можливість відвідати спеціалізований магазин, де вибір значно більший.

Але буває так, що потрібен унікальний дизайн спеціального одягу чи уніформи. І таких випадків дуже багато. Вкрай актуальною ця послуга є для великих компаній, які намагаються дотримуватися іміджу. Пошив під заказ передбачає внесення певних змін в лекала базових моделей виробника. Також дуже популярним є корекція кольорових рішень та фірмові нашивки з логотипом замовника. Спеціальний одяг та робоче взуття мають підходити за розміром, адже мова йде про безпеку працівника та відповідати всім професійним вимогам і сприяти вільному руху. Таку послугу надають магазини, які мають власне виробництво. В зв’язку з чималим попитом можливість пошити спецодяг під заказ є у всіх великих спеціалізованих компаніях.

Обидва варіанти відрізняються лише рівнем трудових витрат для виробника, що відчувається на вартості виробів.

Різновиди спецодягу

Весь робочий одяг поділяється з точки зору призначення на такі категорії як:

  • корпоративний;
  • захисний.

Мета корпоративної уніформи – показати причетність працівника до тієї чи іншої сфери діяльності за допомогою фірмової символіки, конкретного стилю та поєднання кольорів. Такий одяг шиють для адміністраторів, офіціантів, стюардес, працівників банківської сфери та представників інших професій.  

Захисний спецодяг має захищати людину від впливу зовнішніх факторів:

iBZSsemo7xu9Iv9gybR59mn3dApTDC2b4aJ3Wfqk2VtFqvfvnVIExzmD8sLc7lHcuNw4JR0pX3lt3FRnV2ckGv2EM7LUvfqu6MTRIB1P-j3jDvwN8Z1jk7GhtIxHVv5reftJ2Pme

  • халати і костюми, головні убори та захисні пов’язки для медичних працівників. Виготовлені з легкої тканини, яка витримує багаторазове прання;
  • для тих, хто працює в недостатньо освітлених місцях. Їх одяг повинен мати світловідбівні елементи;
  • для захисту від температурних коливань та негативних впливів зовнішнього середовища, берегти від перегріву та замерзання. До такого одягу не чіпляється бруд та хімічні речовини.

Як вибрати якісний робочий одяг

Перш за все необхідно звертати увагу на специфіку праці. Наприклад, одяг для будівельника повинен захищати від вологи, а костюм пожежника – від високої температури та вогню.

Одяг має бути якісним. Від цього залежить термін його використання. Також він повинен мати визначений рівень гігієнічності. Деякі фірми не приділяють уваги такому важливому фактору як естетика робочого одягу, що є помилкою. Адже презентабельність зовнішнього виду працівника являється візитною карткою організації та впливає на настрій і працездатність співробітників.

Купувати спеціальний одяг та взуття необхідно лише в магазинах, які мають сертифікати. Такі документи підтверджують відповідність законодавчим нормам. Особливо це стосується придбання одягу, що повинен гарантувати безпеку працівнику.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...