«Кожен спроможен», «KSMotivation» чи “KS” хто вони?

«Кожен спроможен», «KSMotivation» чи “KS” хто вони?, Роговой Владислав Игоревич

Всеукраїнське товариство «Кожен спроможен» – громадська організація та одночасно мультібрендова компанія, що об’єднана під однією маркою «KS». Була створена у 2014-му році. Активна діяльність розпочалася з 2015-го.

Сьогодні організацію очолює згідно зі статутом Віталій Негаматулін.
Громадська організація діє на офіційних засадах – уставного статуту.
Сама назва криє сенс організації – це об’єднання людей, які впевнені, що кожен спроможний змінити своє життя. Напрямок організації – різнобічні соціальні проекти.

«Кожен спроможен», «KSMotivation» чи “KS” хто вони?, фото-1

Так у 2015 році був створений проект «Шлях успіху» з яким члени організації їздили по містах країни. Це була інтелектуальна вікторина.
У цьому ж році учасниками об’єднання  було організовано майстер-класи з особистого росту на теми психології, сімейних відносин, тайм-менеджменту та ін.

У 2016 році стартував проект-мандруючий фестиваль та одночасно шоу місцевих талантів «Кожен спроможен». Фестиваль навмисно відвідував здебільшого маленькі містечка. Рок-гурти, Ді-джей-вечірки та streetworkaut-шоу – програма-наповнення фестивалю. На заході виступали відомі постаті саме цього регіону.

У цьому ж році було створене незалежне ЗМІ – газета Всеукраїнського товариства «Кожен спроможен». Спочатку виходила у друкованому вигляді, далі стала суто інтернет-виданням. Тут були й журналістські розслідування, й правила етикету, на сьогодні це інформаційне видання, що робить статті аналітично-новинного характеру. Має власний паблік на Фейсбуці, інстаграм і офіційному сайті організації. Також є відео контент, що виходить на ютуб-каналі.

У 2017-му році вийшов проект організації «Всеукраїнська премія KS Motivation» для того, щоб відзначити талановитих, але простих громадян. Преміювались персони по версії громадської організації у більш ніж десяти номінацій. А саме: «Перо року», «Журналіст року», «Блогер року», «Школа року», «Тренер року», «Вчитель року», «Винахідник року» та ін. Премія проводилась у два етапи – перший це інтернет голосування, другий – голосування Журі.

«Кожен спроможен», «KSMotivation» чи “KS” хто вони?, фото-2

Цього ж року свою роботу розпочала Рекламна агенція «KSPro». Реклама багатьма методами – музична сцена, музичний бус, лед-екрани та навіть повітряна куля. Усе, щоб рекламодавця помітили.

2018 рік – відкриття власної студії Звукозапису «KSRecords». Студія являє собою будинок для створення музики 24/7. Сьогодні тут було записано багато музичних композицій гуртами та сольними співаками, як то: «Кімната Гретхен», «Epolets», «Дом Грибоедова», «Масса причин», «BAKENBARDY» та ін.

«Кожен спроможен», «KSMotivation» чи “KS” хто вони?, фото-3

У цьому році відкривається Видавництво дитячих книжок «KSBooks». Це казки, що вчать дітей бути ввічливими, обачними, чесними. На сьогодні були видані такі книжки: «Марійка та зоряна мишка» (дві частини), «Як Євген і морський капітан моря вивчали» (дві частини), «Чудовий світ екзотичних тварин», «Казки про здоров’я та гігієну», «Казки про небезпечні забави». Свої рецензії про книги залишили: психолог Дмитро Карпачев, телеведуча Надія Матвєєва, співачка Ганна Завальська, уповноважений президента України з прав людини Микола Кулеба, психотерапевт Ганна Дудник.

У 2018 стартує блог «Про успіх» чи «Улюблена справа» з Антоном Ткаченко. Було знято десятки інтерв’ю людей з різних галузей життя, що займаються своєю справою якісно та професійно. Лікарі та офіціанти, тарологи та барбери, лісники та тренери, дизайнери та музиканти – постатей дуже багато і всі вони геть відрізняються один від одного. Їх єднає лише одне – любов до того, що вони роблять.

Також відкривається бренд одягу «KSFashion». Тут створюються різноманітні футболки, які допомагають самовиражатися через свій власний стиль, говорячи про те, хто ти є у буквальному сенсі. Кошти від продажу йдуть на допомогу тим, хто цього потребує.

У 2020-му році свою роботу розпочав Благодійний фонд «KS I helper foundation». Тут допомагають не лише людям, а й тваринам, що цього потребують.

Після ребрендінгу компанія здобула назву «KSMotivation» та продовжує динамічно розвиватися та рости. Приєднуйся і ти, адже кожний спроможний змінити своє життя!

«Кожен спроможен», «KSMotivation» чи “KS” хто вони?, фото-4 «Кожен спроможен», «KSMotivation» чи “KS” хто вони?, фото-5 «Кожен спроможен», «KSMotivation» чи “KS” хто вони?, фото-6 «Кожен спроможен», «KSMotivation» чи “KS” хто вони?, фото-7
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии