• Головна
  • «Бюджет країни та громад – не справа весільних фотографів», - Максим Курячий
Политические новости
16:21, 9 жовтня 2020 р.

«Бюджет країни та громад – не справа весільних фотографів», - Максим Курячий

Политические новости
«Бюджет країни та громад – не справа весільних фотографів», - Максим Курячий, фото-1

Бюджет країни – не справа весільного фотографа. Або чому українці можуть залишитися без субсидій, пенсій та будь якого соціального захисту. 

«Тому що у владі країни немає професіоналів», - каже Максим Курячий,  голова передвиборчого штабу політичної партії «Європейська солідарність» в Дніпропетровські області. Він просто шокований заявою прем’єр-міністра України про те, що згодом в державі не буде грошей, щоб виплачувати пенсії:

«Мене лякають слова прем'єра, що через 10 років у державі не буде грошей , щоб виплачувати пенсії. Мене це просто обурює! – сказав Максим Курячий в ефірі одного з дніпровських телеканалів. - Якщо ви не можете цього забезпечити , навіщо ви тоді потрібні? Якомога скоріше встаньте перед людьми, вибачтеся і йдіть геть! І нехай прийдуть ті люди, які зможуть забезпечити і розвиток територій, і соціальний захист і багато чого», - заявив він.

Крім того, Максим Курячий  дуже занепокоєний тим бюджетним процесом, який розпочався в Україні: «Я не бачу там професіоналізм. Ну не може весільний фотограф, при всій моїй повазі до всіх професій, займатися плануванням державної скарбниці на наступний рік. І вирішувати питання, як фінансувати цілі галузі народного господарства, особливо такі вкрай чутливі сфери, як соціальний захист , охорона здоров'я, освіта і таке інше, - каже він. - Той документ, який був затверджений в парламенті в першому читанні я не можу назвати проектом бюджету. Це просто набір букв і якихось цифр. Я не бачу там жодної логіки, і мене це засмучує і лякає.  Мене засмучує, що зменшують розмір субсидій для людей. Більш того, мене засмучує той факт, що зменшують кількість людей, яка отримує ці копійки! Це говорить про одне - влада не розуміє пріоритету соціальної політики в державі. Те, як вони провалили тест на боротьбу з коронокризою, так вони провалюють тест на вирішення соціальних проблем людей», - переконаний Максим Курячий.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...