У Дніпрі відкривають школу з поглибленим вивченням IT та іноземних мов

Міжнародна Комп'ютерна Академія ШАГ в минулому році відкрила 2-ві ліцензовані загальноосвітні школи нового формату «IT STEP School» у Львові та Києві. Тепер IT-школа відкривається і у Дніпрі. Вона перейняла 20-річний досвід Академії ШАГ в сфері IT-освіти та впровадила його в систему середньої освіти.

Це школа майбутнього! Тут будуть вивчати географію в 3D окулярах, всі підручники помістяться в планшеті, а домашніх завдань зовсім не буде. За адресою пр-т Пушкіна, 59 відкриється IT STEP SCHOOL - ліцензована перша в Україні інноваційна школа з поглибленим вивченням IT та іноземних мов.

IT STEP SCHOOL - частина великої родини Комп'ютерної Академії ШАГ, яка вже 20 років змінює підхід до освіти в Україні і світі. ШАГ - це 125 000 випускників, 57 000 студентів, 20 країн і 95 філій, 4 університети та 8 інноваційних шкіл!

У Дніпрі відкривають школу з поглибленим вивченням IT та іноземних мов, фото-1

"Досвід показує, що 90% шкільних знань забуваються в дорослому віці. А останні 10% ніяк не допомагають у працевлаштуванні. Середня освіта ніяк не сприяє досягненню успіху. Саме тому в програмі IT STEP School робиться акцент на розвиток мислення, Soft Skills (особистісні навички), бізнес-навичок, іноземних мов і знання IT - незамінні якості сучасної людини", - підкреслюють розробники.

У Дніпрі відкривають школу з поглибленим вивченням IT та іноземних мов, фото-2

В IT STEP School для кожного учня готують індивідуальний планшет і комп'ютер, а також обов'язкове вивчення двох іноземних мов: англійської, китайської, німецької або іспанської на вибір. Тут обладнають сучасну лабораторію фізики і хімії. Учням не потрібно буде тягнути ранці з важкими підручниками, вони всі помістяться в планшет, а батькам - перевіряти домашні завдання, завдань просто не буде. Та й стежити за успіхами дитини можна буде онлайн - за допомогою електронного сервісу аналітики відвідування та успішності MyStat.

У Дніпрі відкривають школу з поглибленим вивченням IT та іноземних мов, фото-3

"Унікальна концепція інтегрованих уроків дає можливість щодня застосовувати практичні знання, отримані на одному предметі, в рамках іншого. Знання з фізики застосовуються в робототехніці. Математики - в програмуванні. Географії в 3D дизайні, - пояснюють в школі. - Все це дозволяє IT STEP SCHOOL викладати стандартні шкільні предмети на якісно новому рівні з дотриманням вимог Міністерства Освіти".

У Дніпрі відкривають школу з поглибленим вивченням IT та іноземних мов, фото-4

Уже рік IT STEP SCHOOL працюють в Києві і Львові. За цей час програма школи показала, як технології можуть змінити процес навчання. В першому наборі до школи в Дніпрі залишилося зовсім мало місць і класи майже заповнились. Дізнатися більше та встигнути зареєструвати дитину можна онлайн.

Або в звернувшись до приймальні Академії ШАГ:

пр-т Дмитра Яворницького, 101

  • (098) 909-88-08
  • (073) 797-88-08
  • (099) 600-66-77
У Дніпрі відкривають школу з поглибленим вивченням IT та іноземних мов, фото-5
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии