Система опалення для авто

Матеріал, з якого виготовлений кузов автомобіля, досить швидко реагує на коливання температури. Пасажири транспорту використовують опалювальні системи для того, щоб охолодити або нагріти повітря всередині. Але як працює ця система і з чого вона складається?

Який принцип роботи обігрівача?

Перші авто використовували такі системи опалення, як вугільні печі та газові лампи. Пізніше почали використовувати водяні системи, але вони не були ефективними через те, що вода швидко охолоджувалася.

Сучасні автомобілі використовують рідину охолодження двигуна. Повітря нагрівається завдяки тепловіддачі автомобільного двигуна та його інтенсивності.

Опалювальна система авто поділяється на штатну і додаткову. У більшості авто, обігрівач зібраний в разом з кондиціонером, який і формує кліматичну систему.

Вентилятор збору повітря і теплообмінник встановлюють перед перегородкою моторного відсіку. Трубки теплообмінника об’єднані з системою охолодження двигуна. Повітря проходить через радіатор і нагрівається. Після чого подається на вентиляційні дефлектори салону.

Опалювальні системи використовують прямий і рецикулярний (закриття клапана збору повітря) режими подачі. Вентилятор опалювальної системи використовує загальний обсяг повітря, яке потрапило в салон авто.

Як здійснюється обслуговування даної системи?

Заміна фільтрів системи опалення рекомендується, приблизно, на позначці 15 тисяч кілометрів. Типові несправності системи опалювання проявляються одночасно з погіршенням роботи охолодження двигуна. Не варто проводити самостійне очищення радіаторів. Краще звернутися до професіоналів, які виконують процедуру завдяки спеціальному обладнанні. Ремонт опалювальної системи може призвести до заміни радіатора, клапанів рециркуляції, редукторів приводів заслінок, крильчатки або електродвигуна вентилятора, елементів електричної схеми керування, кранів обігрівача.

Щоб попередити поломку, потрібно, в першу чергу, звернути увагу на наявність сторонніх запахів в салоні після прогріву пічки. Також не є нормальним, коли система працює досить шумно. Щоб поїздка була комфортною, кожен елемент опалювальної системи повинен працювати ідеально.

Що робити, якщо ви помітили ознаки поломки системи?

1. Перевірте наявність антифризу і цілісність головки блоку циліндра.

2. Якщо ви помітили, що пічка гріє погано, то можливо термостат заклинило в відкритому положенні.

3. Щоб пил і сміття не заважали роботі системи обігріву, ми радимо почистити радіатор раз в 6 місяців. Очищення потрібно проводити як всередині, так і зовні.

Де купити автозапчастини для ремонту опалювальної системи?

Введіть назву деталі у пошуку на сайті https://klik.com.ua/. Також Ви може ознайомитись з товарами, які представлені в нашому каталозі. Ми доставимо деталі в будь-яке місто України. Якщо у Вас виникли запитання, зв’яжіться з нашим менеджером. Ми разом вирішимо проблему і надамо найкращу консультацію.

системи_опалення автозапчастини автомобілі,
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии