Прозоро та чесно працюємо для людей - національний виробник "Еліксір"

На українському ринку група компаній «Еліксір» працює вже більше 20 років. Розширювалося виробництво, вдосконалювалися технології та процеси, професійно зростав кадровий потенціал. Але незмінним залишалися базові принципи діяльності групи компаній. Сформулювати їх можна одним реченням: прозоро та чесно працювати для людей.

У Дніпрі зосереджено виробництво косметичної продукції по догляду за тілом та виробництво дієтичних засобів, які сприяють зміцненню імунитету, покращують самопочуття. Не будемо зупинятися на принципових відмінностях у виробництві капсул з дієтичними добавками та кремів чи шампунів. Скажемо про головне – тут послідовно, на всіх етапах дотримуються головних принципів групи компаній – працювати чесно та прозоро для людей.

Прозоро та чесно працюємо для людей - національний виробник "Еліксір", фото-1

«Уся сировина, яка поступає до нас, має високу якість, що підтверджують сертифікати від постачальників. Варто зазначити, що група компаній «Еліксір» працює в основному з перевіреними постачальниками. Коли ж вперше закупаємо сировину у постачальника – вимагаємо більш суворо», - розповідає директор ТОВ «Кортесс» Валерій Пренко. Товариство входить до групи «Еліксір», а отже працює за загально визначеними тут стандартами.

Перш ніж потрапити на виробничу лінію, сировина проходить ще одну лінію контролю. І лише після цього потрапляє на конвеєр, де перетворюється в дієтичні добавки чи пігулки. Або ж крем для обличчя чи шампунь для волосся.

Прозоро та чесно працюємо для людей - національний виробник "Еліксір", фото-2 Прозоро та чесно працюємо для людей - національний виробник "Еліксір", фото-3 Прозоро та чесно працюємо для людей - національний виробник "Еліксір", фото-4 Прозоро та чесно працюємо для людей - національний виробник "Еліксір", фото-5 Прозоро та чесно працюємо для людей - національний виробник "Еліксір", фото-6 Прозоро та чесно працюємо для людей - національний виробник "Еліксір", фото-7

На всіх етапах виробництва кваліфікований персонал відслідковує якість продукції.

«Кінцевий споживач нашої продукції – люди. Тож наша відповідальність – надвисока. Ми гарантуємо якість товарів, виготовлених групою компаній «Еліксір». Ця якість перевіряється, як нашою власною лабораторією, так і незалежною. Відповідно до встановлених українським законодавством графіків, ми регулярно відправляємо зразки нашої продукції до незалежної сертифікованої установи. І тільки після отримання висновків продукція потрапляє на полиці крамниць», - зазначає директор з виробництва ТОВ «Еліксір» Олена Боярська. Фахівець додає: на кожному товарі, виготовленому групою компаній, відповідно до вимог законодавства, міститься інформація про склад товару, можливі побічні ефекти, а також – інструкція щодо зостосування. На вимогу торговельних мереж підприємство надає додаткові сертифікати.

У групі компаній «Еліксір» зазначають: вони працюють виключно в рамках українського законодавства та норм європейського (якщо це не суперечить українським законам). Для персоналу підприємства створені комфортні та безпечні умови праці, облаштовані робочі місця та зони відпочинку, прийому їжі тощо. «Люди – наш найбільший капітал. Ми дбаємо про кожного співробітника, адже впевнені: ефективно працює лише той, хто отримує задоволення від своєї праці», - зазначають в групі компаній.

Захисти себе

Під час пандемії COVID-19 та карантину в Україні, група компаній змушена була дещо скоротити випуск звичної для себе продукції. Натомість – тут почали випуск антисептичних засобів. Вони вже знайшли свого покупця. А в групі компаній «Еліксір» радіють з того, що змогли зробити свій внесок у боротьбу з розповсюдженням інфекції.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии