Міська клінічна лікарня №6 отримала обладнання завдяки SMS-пожертвам абонентів Київстар

13 травня в рамках спільної ініціативи Київстар та Міжнародного Благодійного Фонду «Українська Біржа Благодійності» (МБФ УББ) «Дитяча надія» відбулась передача медичного обладнання в Педіатричного відділення Міської дитячої клінічної лікарні №6 м. Дніпро.

На кошти, які абоненти Київстар перерахували за допомогою SMS-повідомлень, було закуплено робочу станцію Холтер ЕКГ та два вимірювачі артеріального тиску ВАТ 41-2 з розхідними матеріалами до них.Детальну інформацію та звітність можна переглянути на сторінці проєкту: https://ubb.org.ua/uk/project/6039/

Міська клінічна лікарня №6 отримала обладнання завдяки SMS-пожертвам абонентів Київстар, фото-1

«Ініціатива «Дитяча надія» щоразу доводить теорію маленьких добрих справ – разом  тисячі невеликих пожертв склали вже понад три мільйони, на які вдалося придбати життєвонеобхідне обладнання для сотень маленьких пацієнтів. Від імені Київстар я хочу подякувати усім небайдужим абонентам, що долучилися до ініціативи та продовжують підтримувати її, не зважаючи на обставини, адже хвороби не йдуть на карантин», – говорить Ганна Захараш, директор із корпоративних комунікацій Київстар. 

У педіатричному відділенні лікарні №6, в якому вже встановлено обладнання, щороку проходять стаціонарне лікування  близько 2 500 маленьких пацієнтів, а консультації отримують близько 3 500 дітей з кардіологічною та ревматичною патологією. 

Передача обладнання стала чотирнадцятою в проєкті «Дитяча надія», який за допомогою СМС-повідомлень збирає кошти на забезпечення необхідним обладнанням дитячих кардіо- та онко- відділень у різних регіонах України. За півтора роки існування програми сума пожертв склала вже понад 3 мільйони гривень. До ініціативи приєдналося майже 50 тисяч абонентів Київстар, 12 тисяч з яких налаштували регулярну пожертву та щомісяця допомагають дітям із хворобами серця і онкологічними захворюваннями.  Загалом було відправлено понад 150 тисяч благодійних SMS-повідомлень, а середній розмір пожертви становить 15 гривень.

Долучитися до ініціативи можуть всі абоненти передплаченого зв’язку Київстар. Для цього потрібно обрати напрямок допомоги (онко чи кардіо), та один з чотирьох регіонів країни (Київ, Дніпро, Львів та Одеса), в лікарні яких будуть спрямовані їхні благодійні внески. Пожертва може бути разовою, від 1 до 3000 гривень, або регулярною – 2, 5, 10, 15 та 20 гривень. Регулярна пожертва буде здійснюватися автоматично після кожного поповнення рахунку від 40 грн. Розмір внеску не має значення, адже кожна гривня допомагає добрій справі. Переглянути подробиці та підтримати ініціативу можна за посиланням.

Нагадаємо, компанія Київстар виділяє 30 мільйонів гривень благодійної допомоги на боротьбу з COVID-19 в Україні. На ці кошти буде закуплено 10 апаратів ШВЛ та 20 моніторів пацієнта від німецького виробника Drager, а також витратні матеріали, що забезпечать роботу обладнання протягом року. Решту благодійних коштів буде спрямовано засоби особистого захисту для українських медиків. Також Київстар витратив ще понад 30 мільйонів гривень на реалізацію ініціатив, що спрямовані на підтримку суспільства та країни. Зокрема, бонуси медичним працівникам, безкоштовні консультації у додатку «Doctor online», нетарифікований доступ до гарячих ліній та офіційних ресурсів по COVID-19, а також багато іншого. Детальніше про ініціативи компанії за посиланням: kyivstar.ua/covid2019

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии