Медичні працівники Дніпра отримали партію благодійної допомоги від мережі «Епіцентр» для запобігання поширенню COVID-19

Лікувальні заклади Дніпра та області продовжують отримувати благодійну допомогу для боротьби із пандемією COVID-19.

5 травня 2020 благодійний вантаж приймала Міська клінічна лікарня №21, яка входить до переліку медичних закладів першої черги лікування хворих на коронавірусну інфекцію.

Мережа торговельних центрів передала для закладів здоров’я області партію медичних масок, захисних окулярів та спеціальних комбінезонів підвищеного рівня захисту.

За словами представників мережі, їх нещодавно доставили в Україну у складі великої партії гуманітарної допомоги для медзакладів на борту найбільшого та найпотужнішого в світі транспортного літаку Ан-225 «Мрія».

Мережа ТЦ «Епіцентр» із самого початку пандемії зобов’язалась допомагати засобами індивідуального захисту та іншим медичним обладнанням для лікарів та лікарень України. Зокрема, безпосередньо до міської клінічної лікарні №21 та лікарень міста Дніпра компанія передала 800 захисних костюмів, 300 пар спеціальних силіконових окулярів і 22 тисячі медичних масок.

Крім того, для передачі на обласні та районні лікарні Дніпропетровська область отримала ще 48 тис. медичних масок, 600 окулярів і 1850 захисних комбінезонів.

«Епіцентр» піклується про здоров’я українців та докладає усіх зусиль, щоб допомогти медикам протистояти поширенню коронавірусу. Ми провели консультації з МОЗ та отримали чіткі рекомендації щодо першочергової необхідності забезпечити засобами захисту наших лікарів. У рамках цієї програми, літаком «Мрія» компанія «Епіцентр К» привезла гуманітарний вантаж для медичних закладів України: 2 млн масок, 75 тис. захисних комбінезонів та 30 тис. захисних окулярів, які передаються в усі обласні центри країни», — зазначив заступник генерального директора, директор з роздрібної торгівлі компанії «Епіцентр К» Володимир Гончаров.

Засоби індивідуального захисту будуть розподілені регіональними Департаментами охорони здоров’я відповідно до потреб медичних закладів областей.

Медичні працівники Дніпра отримали партію благодійної допомоги від мережі «Епіцентр» для запобігання поширенню COVID-19, фото-1 Медичні працівники Дніпра отримали партію благодійної допомоги від мережі «Епіцентр» для запобігання поширенню COVID-19, фото-2
ТЦ Епіцентр Эпицентр
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии