Інтернет провайдер INJOY

Інтернет міцно увійшов в наше життя. Розвиток технологій йде такими темпами, що практично в кожній родині, немає проблем з отриманням гідної передачі даних. Якщо ви хочете використовувати глобальну мережу - вдома чи в дорозі, вам варто скористатися послугами інтернет провайдера INJOY. На сайті: injoy.in.ua, компанії можна ознайомитися з видами послуг, тарифними планами і акційними пропозиціями. До основних послуг інтернет провайдера INJOY відносяться: широкосмуговий доступ в Інтернет, комутований доступ, бездротовий доступ в інтернет. Крім постійного доступу в Інтернет, ми також пропонуємо широкий спектр інших послуг. Впровадження все нових і нових технологій дозволяє нам надавати послуги на найвищому рівні. Мобільність є основною перевагою мобільного інтернету. Таким чином, ми можемо використовувати його в будинку, створюючи внутрішню мережу, і переміщаючись практично в будь-яке місце. Це величезна зручність.

Тарифи та пакети на послуги:

1. Тарифний план MONOset - Безлімітний домашній інтернет зі швідкістю до 100 Мбіт/с;

2. MOBIset - домашній та мобільний Інтернет в одному тарифі.

3. MEDIAset - три послуги в одному. Додатково перегляд ТБ, з планшета та смартфона;

У чому різниця між фіксованим і мобільним інтернетом?

Перш за все, домашній інтернет не має обмежень по передачі даних. Однак при використанні мобільного інтернету, провайдер обмежує швидкість використання після перевищення певної передачі даних. Інтернет з фіксованою лінією дозволяє використовувати фіксовану швидкість. В разі мобільного інтернету швидкість може залежати від відстані пристрою від передавача, погодних умов, типу і якості модему, поточного завантаження мережі. Якщо ви не збираєтеся використовувати доступ до мережі поза домом, більш вигідним і менш екстреним варіантом є постійне підключення до Інтернету.

Переваги:

  • Зростаючі вимоги користувачів означають, що провайдер пропонує доступ до Інтернету з постійно збільшується пропускна спроможність з більш низькими цінами. INJOY пропонує якісний домашній і мобільний інтернет за доступною ціною в співвідношенні якості послуг, що надаються.
  • Простий і доступний сервіс. Щоб підключитися до інтернету, вам потрібно залишити заявку із зазначенням часу для візиту техніка.
  • Доступні ціни з акційними пропозиціями.

Скористайтеся перевагами і дзвоніть нам прямо зараз!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии