ПриватБанк отримав компенсації по теплих кредитах для ОСББ в Дніпрі

 Вже другий рік поспіль у місті діє програма «Енергоефективне житло». Ця програма передбачає утеплення фасадів будинків, заміну вікон, встановлення індивідуального теплового пункту, який буде регулювати поставку опалення у конкретний житловий будинок для зниження споживання теплової енергії для мешканців будинку. Програма в Дніпрі припускає компенсацію до 30% на тіло такого кредиту для економії коштів мешканців багатоповерхових будівель.

"На початку грудня у ПриватБанк надійшла сума за першим реєстром в розмірі 926 тис.грн по першим 18 ОСББ міста Дніпро у рамках компенсації за теплими кредитами - повідомляє Молош Данила Володимирович, Керівник напрямку реалізації програм клієнтам МСБ в ПриватБанку. - В цілому на поточний рік у нас вже укладено договір з Депортаментом інноваційного розвитку Дніпровської міської ради на суму 2,8 мільйона. Ці суми підуть на компенсації по «теплим» кредитам, які були отримані в 2019 році та по котрим предоставлені акти виконаних робіт".

Щоб стати учасником програми «Енергоефективне житло», досить звернутися в будь-яке відділення Приватбанку або Ощадбанку, Укргазбанку. Співробітники банку вкажуть необхідний перелік документів для отримання кредиту, а також запросять список обладнання або матеріалів, які будуть потрібні для проведення робіт у Вашій оселі. Як тільки роботи по підвищенню енергоефективності будинку будуть завершені, ОСББ може надати документи про цільове використання отриманого кредиту, після чого банк подає реєстр використаних кредитних коштів, і міський бюджет компенсує банку до 30% взятого кредиту, але не більше 150 тис.грн на один взятий кредит від ОСББ.

В 2019 тільки по Дніпру було видано більше 60 Теплих кредитів, на загальну суму понад 15 млн.грн. у рамках програми «Енергоефективне житло». Програма вкрай приваблива для ОСББ адже з її допомогою мешканці міста можуть придбати:

  • багатозонні лічильники електроенергії;
  • матеріали для модернізації освітлення в місцях загального користування;
  • енергозберігаючі вікна та двері;
  • лічильники гарячої води і теплові лічильники;
  • обладнання для індивідуальних теплових пунктів.

Дізнатися про програму детальніше і отримати детальну консультацію фахівців ПриватБанку можна за посиланням.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии