Англійська мова для 11 класу, Карпюк 2019.

Англійська мова для 11 класу, Карпюк 2019., фото-1 Англійська мова для 11 класу, Карпюк 2019., фото-2 Англійська мова для 11 класу, Карпюк 2019., фото-3

Зустрічайте нову навчально-методичну літературу за доступною ціною від книжкового інтернет-магазину Буклетка! Серед різноманітних оновлень хочемо представити Вам новий підручник та робочий зошит з англійської мови для учнів 11 класу, під редакцією Оксани Карпюк. Це нове видання 2019 року, в ньому міститься багато цікавої та актуальної інформації, котра неодмінно знадобиться як учням, так і вчителям в процесі вивчення курсу на 10 році навчання. Навчально-методичній комплекс відповідає усім методичним рекомендаціям та допущений до навчального процесу Міністерством освіти і науки України.

Англійська мова 11 клас Карпюк підручник 2019.

Учні 11 класу – це випускники, які повинні вже сьогодні задуматися над тим, яке обрати для себе майбутнє. Який би шлях вони не обрали, в сучасному світі прийдеться дуже складно без знання іноземної мови, в першу чергу – англійської. Даний підручник створено для того, об одинадцятикласники змогли оцінити рівень своїх знань, покращити і закріпити його, чи навіть розширити! Без відмінних лінгвістичних вмінь і знань подальше навчання в вищих навчальних закладах чи старт кар’єри буде значно ускладнено.

Матеріал підручника структурований на вісім груп:

  • Студентське життя.
  • Вибір.
  • Сім'я.
  • Їжа.
  • Планета.
  • Мистецтво.
  • Підлітки.
  • Суспільство.

Звичайно, основна маса тематичного матеріалу вже вивчалася в минулих роках, проте тепер вона представлена на вищому рівні. Більш складна форма подачі не тільки дозволить закріпити набуті знання, вміння та навички, але й покращити їх, а також, дозволить одинадцятикласникам підготуватися до здачі ЗНО і підсумкової атестації.

Англійська мова Карпюк 11 клас Робочий зошит.

Щоб процес засвоєння і покращення знань відбувався більш ефективно, комплекс включає в себе спеціальний робочий зошит. Він значно спрощує вчителю завдання пошуку додаткової інформації та полегшує перевірку знань його учнів. Зошити складені в декількох варіаціях, таким чином відкривається можливість індивідуального вибору і індивідуального підходу до кожного учня. Можна поєднувати декілька зошитів збільшуючи годинне навантаження на учнівський колектив.

Карпюк 11 клас Grammar Practice Book 2019.

Це незамінний додаток для підручника і невід’ємний елемент усього НМК. Завдяки йому учні з легкістю розширять практику опрацювання граматичного матеріалу, з ним вдасться ефективно виконати доволі складну програму англійської мови для 11 класу. Англійська мова підручник О. Карпюк, робочий та зошит з граматики – це комплекс, без якого не може обійтися освітній процес в жодному загальноосвітньому навчальному закладі.

Якщо Вас зацікавила ця авторська серія підручників і посібників, тоді загляньте в наш книжковий інтернет-магазин Буклетка - https://www.bookletka.com/

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии