• Головна
  • ПрАТ «Оріль-Лідер» пропонує працювати в Україні та не шукати заробітків у Польщі
Новини компаній
16:00, 25 липня 2019 р.

ПрАТ «Оріль-Лідер» пропонує працювати в Україні та не шукати заробітків у Польщі

Новини компаній

Агроіндустріальний холдинг МХП («Миронівський хлібопродукт») надає молодим фахівцям без досвіду роботи та спеціалістам зі стажем можливість працевлаштування з гідною зарплатою, безмежними можливостями для розвитку і кар’єрними перспективами на Батьківщині. Більше не потрібно працювати в середньому 12 годин на добу на польських фермерів, отримуючи найнижчу для поляків платню, вимушено розлучатися зі своєю родиною, близькими та друзями, пише газета «Наше Місто» № 30 (4025) від 25.07.2019

 За словами керівника служби управління персоналом Дніпропетровського регіону ПрАТ «Оріль-Лідер» агроіндустріального холдингу МХП Ірини Новікової, на підприємстві багато вакансій – починаючи від робочих професій на виробництві та закінчуючи позиціями інженерів і керівників структурних підрозділів.

«Хочу зазначити, що рівень заробітних плат є конкурентним не лише в регіоні, але й порівняно з тією ж Польщею. Усім відомо, що в аграрному секторі Польщі українським заробітчанам доводиться працювати не 8, а 12 годин на добу. Зазвичай вони мають лише один вихідний на тиждень. Окрім того, українці за кордоном змушені майже половину свого заробітку витрачати на проживання (умови якого важко назвати домашніми), харчування, транспорт не тільки у Польщі, але й на дорогу до неї та назад, візи тощо. Наші працівники робочих спеціальностей заробляють приблизно ті самі кошти – 13-15 тис. грн, але мають зручніший графік (8 годин на день при 5-денному робочому тижні). Цю суму люди отримують на руки вже після відрахування податків. При цьому співробітники «Оріль-Лідер» не витрачають гроші на обіди, адже підприємство годує працівників всього за 1 грн, трансфер (ми безкоштовно розвозимо людей на роботу та з роботи)», – каже пані Новікова.

Співробітниця МХП додала, що підприємство забезпечує молодих спеціалістів та їхні родини службовим житлом, надаючи кімнати у гуртожитках або окремі квартири.

ПрАТ «Оріль-Лідер» пропонує працювати в Україні та не шукати заробітків у Польщі, фото-1

«Щомісяця кожен працівник отримує премію натуральним продуктом – 6,5 кг курятини. Отже, наше підприємство гарантує людям офіційне працевлаштування з оплачуваною відпусткою та лікарняними, гідну заробітну плату. При цьому вони живуть вдома! Також МХП надає можливість своїм працівникам додатково заробляти, беручи участь у різноманітних проектах. Наприклад, якщо хтось має думки стосовно вдосконалення якогось виробничого процесу тощо, можна зареєструвати свою ідею, її розглянуть експерти у цій галузі. Якщо її реалізують, співробітник отримає фіксований бонус і відсоток від вартості економічного ефекту впровадженої ідеї. У МХП ми вітаємо іменинників, вручаючи їм приємні солодкі подарунки. Наші найкращі співробітники їздять відпочивати у корпоративні подорожі. Зараз чергова група відправилась у серце Карпат – курорт Яремче. На підприємстві створені сприятливі умови для кар’єрного зростання», – додала Ірина Новікова.

 За останніми даними Головного статистичного управління Польщі, середня заробітна плата працівників робочих спеціальностей у сільському господарстві становить 2 744 злотих (або 21 154 грн) на місяць. Разом із тим слід провести розрахунки обов’язкових витрат. Оренда кімнати для однієї людини в середньому коштує 800 злотих на місяць. Ще 300 злотих піде на харчування. 80 злотих – це витрати на Інтернет та мобільний зв’язок, ще 40 злотих – на інші побутові потреби. Таким чином, якщо не враховувати витрати на медичне обслуговування та транспорт, мінімальний прожитковий мінімум у Польщі складає 1 220 злотих. Отже, у заробітчанина залишається 1 524 злотих на місяць, тобто трохи більше 10 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...