Максим Курячий закликав виборців підтримати розвиток Дніпра та оновлення України

Шановні мешканці Чечелівського та Амур-Нижньодніпровського районів!

21 липня на дострокових виборах до парламенту ви зробите вибір за того, хто представлятиме ваші інтереси у Верховній Раді України.

Я йду на вибори без партійної символіки, самовисуванцем, представником Дніпра, щоб реалізувати на практиці ті зміни, які зроблять комфортними наші житлові мікрорайони, допоможуть людям захистити їхні інтереси й права, зроблять наше місто більш затишним, а Україні нададуть можливість стати справжньою європейською державою, а не вважатися такою.

За декілька років, що минули, мені, як вашому представникові у парламенті, вдалося ухвалити одну найважливішу з реформ – децентралізацію, завдяки якій бюджет міста зріс у багато разів. Це дозволяє ремонтувати дороги, внутрішньоквартальні проїзди, школи, дитячі садки, замінювати вікна у будинках, ремонтувати інженерні мережі, оздоблювати зони сімейного відпочинку, проектувати нові інфраструктурні об'єкти у Дніпрі. Усі ці роботи продовжуватимуться і у майбутньому.

Будуть продовжені програми допомоги ОСББ, реалізація проектів з модернізації житлового фонду Чечелівського та АНД районів, а також соціальні програми допомоги і турботи про людей, які потребують підтримки. Піклуватися та допомагати – моє покликання.

Після того, як мене оберуть до парламенту, буде відкрито додаткову приймальню в Амур-Нижньодніпровському районі: так буде зручніше мешканцям лівого берега.

Я щиро прошу вибачення у кожного з вас за все те, що не встигло виконати це скликання парламенту. На жаль, багато парламентарів забули, навіщо вони там перебувають, і втратили зв'язок з людьми. На відміну від багатьох, я перебував у постійному діалозі з виборцями та продовжу працювати з тими, хто зацікавлений у справжній роботі, а не переймається коментуванням подій у соціальних мережах. Я є практиком, а не теоретиком.

Цей парламент справедливо було відправлено новим Президентом України Володимиром Зеленським у відставку. Це була вимога українського суспільства, і я її підтримую.

Я поділяю вимоги виборців з якомога швидкого очищення української влади і різкого підвищення її прозорості. Відповідальність за незаконне збагачення, корупцію та інші злочини, пов'язані з розкраданням державного майна, має бути посилена.

Крім цього, я буду відстоювати і законопроекти, спрямовані на захист інтересів і прав людей з урахуванням можливості економіки, яка має бути максимально виведена з «тіні».

Ми вже не маємо часу на експерименти: люди бажають жити гідно тут і зараз, а не лише бажати нормального життя для дітей та онуків. Втрачено більше двадцяти років, як і не склалися долі десятків мільйонів українців через нерішучість та вузькість поглядів партійних «вождів».

До парламенту йду як представник Дніпра – міста з цікавим та вольовим характером. Я готовий об'єднати у новому парламенті тих, хто послідовно відстоюватиме інтереси дніпрян на найвищому рівні. Партійних прапорів багато, а Дніпро – одне.

Зараз багато кандидатів маскуються під «слуг народу», але дніпряни ставлять їм справедливе запитання: а де ж ви були раніше, і чому почали говорити про проблеми лише напередодні виборів? І це є вірним запитанням, адже працювати протягом декількох років вони не бажали або не вміють.

Прошу підтримати мене на виборах 21 липня, щоб продовжити системну допомогу Чечелівському, Амур-Нижньодніпровському районам та його мешканцям.

Щоб завершити інфраструктурні проекти та прискорити програми, спрямовані на допомогу людям. Щоб домогтись прийняття тих законопроектів, які наблизять до європейських стандартів освіту, науку та медицину. Щоб зменшити вплив посадовців на життя простої людини.

Щоб люди відчували себе захищеними від свавілля суддів та правоохоронців.

Я розраховую на вашу допомогу у підготовці та прийнятті тих законів, що принесуть користь державі, служитимуть і захищатимуть її інтереси, а не обмеженій касті «недоторканих».

Разом з вами ми зможемо нарешті побудувати країну, яка заслужила право на краще.

Моїми головними принципами були і залишаються: люди, Дніпро, Україна.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Актуальность
(0 оценок)
Оперативность
(0 оценок)
Ошибки
(0 оценок)
Информативность
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Общество
В Днепре на Фестивальном причале проходит масштабное празднование Дня Независимости. Об этом с места событий сообщает корреспондентка 056. С самого утра здесь развернулся настоящий праздник – люди в вышиванках, мастера хенд-мейд, фуд-корт, чемпионат по автотюнингу и много интересного. На 28-ю годовщину Независимости Украины на Фестивальном причале собралось более тысячи людей. Все гуляют, слушают концерт, покупают изделия у мастеров и пробуют блюда разных...
Общество
Над строительством стратегически важного коридора Н-08 работают круглосуточно, чтобы успеть закончить до октября этого года. Об этом сообщили в пресс-службе “Укравтодора”.  От Днепра до Мариуполя протягивается стратегически важная дорога - коридор Н-08. Именно по нему происходит основное движение военной техники и личностного состава ВСУ в зону ООС, а также волонтеров и международных наблюдателей. Несмотря на важность данного дорожного соединения, на некот...
Общество
Заммэра Днепра Михаил Лысенко создал свой YouTube-канал, в котором теперь будет рассказывать о строительстве метро. Корреспондентка 056 собрала основную информацию с нового видеоблога.  “Как некогда мастер Гамбсъ "Этим полукреслом начал новую коллекцию мебели", так и я для информирования населения запускаю проект "Metro-Dnipro-Mayer", целью которого является демонстрация хода строительства метро в городе Днепр. Подробно и в деталях”, - написал заммэра Миха...
Спорт
В Днепре прошел забег "DNIPRO VYSHYVANKY RUN" посвященный Дню Независимости Украины.Об этом сообщает корреспондентка 056 с места событий. Сегодня на Фестивальном причале прошли легкоатлетические соревнования ко Дню Независимости Украины. Жители со всей Украины приехали в Днепр, чтобы принять участие в забеге. Яркое солнце, веселая музыка, и конечно же, ощущение праздника: все это создавало хорошее настроение у бегунов, зрителей и команды организаторов. По...
Криминал
Руководитель областной Государственной экологической инспекции требовал денежное вознаграждение за “спокойное ведение бизнеса”. Об этом сообщили в пресс-службе Управления защиты экономики в Днепропетровской области.  В Днепропетровской области действовала преступная схема, благодаря которой экологические инспектора регулярно проводили проверки на одних и тех же автозаправках и создавали искусственные причины для требования денег.  За “спокойное ведение биз...
Общество
По всей стране и в Днепре люди отмечают особенный праздник - День Независимости Украины. Сегодня в городе проходит множество мероприятий, одним из самых ярких стал парад. Как это выглядит, рассказывает корреспондентка 056 с места событий. У здания ДнепрОГА люди начали собираться после девяти утра. Большая часть из них - люди в форме, военные из разных батальонов и частей, их родные. Многие пришли в вышиванках, а организаторы раздавали всем флажки и значки...
Общество
В сентябре в Днепре пройдет мемориальный забег. Об этом сообщают организаторы на страничке в Facebook.  8 сентября пройдет традиционный благотворительный забег, посвященный Роману Харченку. Роман погиб в 2014 году под Иловайском, а в Днепре у него остался маленький сын. Роман Харченко был одним из основателей бегового движения в Днепре, а также клуба DneprRun. Забег благотворительный, а принять участие в нем могут все желающие. Дистанции забега могут быть...
Общество
26 августа, в понедельник на автодроме «Подгородное» пройдет фестиваль-сходка автодвижения S.I.N.D.I.K.A.T. Об этом корреспонденту 056 сообщил глава Профсоюза автомобилистов и автоперевозчиков Днепра Михаил Тонконогий. Участников и зрителей будут ждать автошоу, крутые автомобили, громкая музыка, призы и многое другое. На автодроме соберутся самые яркие и стильные машины Днепра и гости из других городов. «Будут как заряженные Жигули, так и машины люкс-класс...
Общество
В Днепре сегодня некоторые троллейбусные маршруты приостановят свою работу.  Об этом сообщает пресс-служба КП “Днепровский электротранспорт”.  Так, из-за проведения праздничных мероприятий ко Дню Независимости произойдут следующие изменения:  - с 8:00 до 13:30 временно приостанавливает работу троллейбусный маршрут № 12 по ул. Сичеславская Набережная; - с 9:00 до 10:00 временно не будут работать троллейбусные маршруты № 1, 5, "кольцо А» по ​​проспекту Дмитр...