• Головна
  • Компанія, що брала участь у ліквідації витоку азотної кислоти, поділилась надбаннями у сфері збереження екосистем та довкілля
Новини компаній
11:00, 14 серпня 2018 р.

Компанія, що брала участь у ліквідації витоку азотної кислоти, поділилась надбаннями у сфері збереження екосистем та довкілля

Новини компаній

Дбайливе ставлення до навколишнього середовища — одна з важливих складових діяльності соціально відповідальної компанії. Підприємство «Оріль-Лідер», яке 7 серпня взяло активну участь у ліквідації наслідків витоку азотної кислоти на Дніпропетровщині, поділилося досвідом щодо загального підходу до збереження екології.

Підприємство зазначає, що у цій справі важливий системний підхід. Основні принципи, на які спирається «Оріль-Лідер», — це дотримання вимог чинного природоохоронного законодавства, сталий розвиток, повага до прав людини, врахування можливих екологічних наслідків, а також відкритості та публічності у взаємодії із зацікавленими сторонами.

Останні приклади природоохоронних ініціатив підприємства включають реконструкцію цеха утилізації, що дозволило звести до мінімуму соковипаровування, впровадження роздільного збору ресурсоцінних відходів, реконструкцію очисних споруд, в рамках якого придбали та встановили нове сучасне обладнання. Вживаються і ситуативні заходи — такі як залучення підприємства до ліквідації наслідків нещодавнього витоку азотної кислоти на Дніпропетровщині, під час якого «Оріль-Лідер» оперативно зреагувало на подію, надавши свої запаси каустичної соди (1,5 тис. тонн) для нівелювання шкоди, яка могла бути заподіяна викидом.

Одна з перших в Європі біогазова установка на базі «Оріль-Лідер» потужністю 5,5 МВт/год, що працює на побічних продуктах тваринного походження (курячому посліді з підстилкою), теж вносить свій вагомий вклад для зменшення впливу на навколишнє середовище. За період роботи біогазового комплексу з 2013 по 2017 роки було вироблено 155 млн кВт «зеленої» електроенергії з альтернативних, відновлювальних джерел.

Напрями еко-діяльності визначаються внутрішньою Екологічною Політикою холдингу МХП, до складу якого входить «Оріль-Лідер», та іншими документами природоохоронного спрямування, які враховують вплив екологічних аспектів не лише на території підприємства, а й в зоні його ймовірного впливу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...