Запорiзький досвiд боротьби з амброзiєю зацікавив всю Україну - 056.ua

Запорiзький досвiд боротьби з амброзiєю зацікавив всю Україну

Винахідники унікального запорізького препарату взяли активну участь у розробці обласної та державної програм щодо боротьби з карантинними рослинами.

Про це на недавньому інвестиційному форумі «InCo Forum-2017» у запорізькому «Козак-Палац» розповів Президент німецько-української інженерної палати Олег Кузьменко.

«Приємно, що нашим «Алергостопом» зацікавилися по всій країні, та Запорiжжя попереду у цьому питанні. В останні роки нам активно допомогала влада мiста, зараз ми вiдчули допомогу керівників Запорiзькоï області. Тож, загальна планомірна праця – вже у 2016-му році дала зменьшення кількості звернень запоріжців з алергіями на поліноз на 21% »,- пiдкреслив Олег Кузьменко.

Він додав: «І сьогодні завершується процес підготовки обласної та державної програм щодо боротьбі з карантинними рослинами на 2018 рік - разом з Запорiзькою облдержадміністрацією ми включилися в роботу. Будемо шукати шляхи вирішення складної алергозагрозливої ситуації. Всі розуміють, що амброзію потрібно знищувати масово, поки вона не зацвiла».

Керівник німецько-української інженерної палати та представник компанії-розробника недаремно називає «Алерго Стоп Амброзію» «нашим» препаратом – засіб винайшли та вдосконалили саме у Запоріжжі. І за три роки він довів свою однозначну ефективність.

Так 2017-го – у Запоріжжі було зафіксовано рекордно малу концентрацію алергенного пилку амброзії у повітрі. Про це свідчать дослiдження вченого, зав.кафедрою медбіології, паразитології та генетики Запорізького медичного університету Олександра Приходько, який щорічно вимірює кількість пилку в атмосфері.

298 зерен / м3 – такі показники були зафіксовані 30 серпня 2017 року – і це найменша концентрація пилку за 11 років вивчення ситуації дослідником.

«Це красномовний результат активного використання у Запоріжжі унікального препарату «Алерго Стоп амброзія», - підкреслюють винахідники засобу.

Зазначають: протягом усього літа міські комунальні служби здійснювали обробку заростів амброзії препаратом «Алерго Стоп амброзія» - і ось вагомий результат для запоріжців, що страждають на задушливий кашель та сльозотечу.

«Першим оцінило засіб саме рідне місто, але вже Миргород , Полтава, Харков, Херсон, Одесса, Черкаси та інші міста – спробували нашу розробку та включили «Алерго Стоп амброзія» до регіональних програм щодо боротьби з карантинними рослинами. Тому маємо право вважати Запоріжжя – лідером сучасної боротьби з алергеном – та можемо сміливо пропонувати свою програму всім іншім регіонам, у тому числі, Дніпру. Та – більш того - у якості державної», - пiдвiв пiдсумок Олег Кузьменко.

Як відзначають розробники, «Алерго Стоп Амброзія» - є засобом ґрунтопокращуючим, призначеним для оптимізації ґрунтів при вирощуванні всіх видів рослин на відкритому ґрунті, у теплицях і в приміщеннях.

Речовина відноситься до органомінеральних засобів для використання в сільському господарстві, садівництві та лісництві, до препаратів з мікроелементами для рослин, без використання лікарських засобів, гербіцидів і пестицидів, що дозволяє раціонально і біологічно точно позбутися як обмежених, так і значних площ амброзії. При цьому засіб паралельно забезпечує родючість ґрунту.

Тож, переваги винаходу: екологічність, простота і ефективність застосування, можливість використання на великих площах, довготривалий результат.

Крім того, Запорізьким Державним медичним університетом проведено дослідження оцінки безпеки застосування даного засобу.

Безпеку констатують й інші міста. Так, на офiцiйнiй сторiнці Держпродспоживстандарту Полтавської областi опубліковано заключення:

"Закінчилось випробування грунтопокращувального засобу «Агростоп» ТМ «Алергостопамброзія» виробництва ТОВ «Грінтехнолоджи» м. Запоріжжя, що призначений для боротьби з небезпечним карантинним бур’яном амброзією полинолистою. Засiб дозволяє боротьбу з амброзією полинолистою в населених пунктах та не є шкідливий для людей, тварин та корисних комах, зокрема, бджіл.

За результатами випробування після 20 хвилин після обробки спостерігалось в’янення листків та різке пригнічення в рості, як це видно на фото нижче.

На четвертий день випробування - спостерігалось повне в’янення амброзії полинолистої та її висихання.

Через 14-днів всі рослини амброзії полинолистої повністю висохли та почорніли, при розкопках кореня було видно, що він також повністю знищений.

За результатами випробування можемо зробити висновок, що засіб грунтопокращувальний «Агростоп» ТМ «Алергостопамброзія» на двох випробувальних ділянках дав 100% результат зі знищення небезпечного карантинного бур’яну амброзії полинолистої та рекомендувати його до використання».

Зазначимо також, що запорізька компанія «Грінтехнолоджи» розробляла та досліджувала унікальний препарат більше 5 років, використовуючи передовий досвід не тільки всієї України, а й Ізраїлю та Німеччини, нині завершується процес патентування препарату – за стандартами Європейського Союзу.

Сама ж історія пошуку дієвого та безпечного препарату почалася з особистої потреби – дитина власників запорізької компанії «Грінтехнолоджи» страждає на тяжку форму алергії. Тож, щорічно батьки шукали спосіб боротьби з карантинною рослиною, що не дає їх сину дихати, - доки не було знайдено оптимальну формулу «Алерго стоп Амброзії».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Актуальность
(0 оценок)
Оперативность
(0 оценок)
Ошибки
(0 оценок)
Информативность
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Происшествия
В Днепре на проспекте Дмитрия Яворницкого неизвестные разбили иномарку. Об этом на своей странице в Facebook сообщил владелец автомобиля Игорь Проц. 16 января на проспекте Яворницкого, между домом №10 и заездом в больницу им. Мечникова, была припаркована иномарка Toyota. Владелец сообщает, что оставил машину на временной стоянке в 10:15 утра, а когда в 12:15 выглянул в окно – увидел темное пятно перед бампером. «Вышел - тачка разбита, никого нет. По итогу...
Общество
Реорганизация системы общественных стоматологических клиник позволит более качественно обследовать пациентов и уже в скором времени сделать косметический ремонт, - уверяют днепровские чиновники. Подробности узнавал журналист 056.ua в одной из зубных поликлиник.  В 2018 году решением городского совета 7 стоматологий города - 4 взрослых и 3 детских - перешли на баланс Днепра.  "Объективно оценив всю ситуацию мы решил объединить взрослые и детские поликлиники...
Политические новости
Основатель ОППОЗИЦИОННОЙ ПЛАТФОРМЫ – ЗА ЖИЗНЬ, народный депутат Украины Юрий Бойко подал документы в Центральную избирательную комиссию для регистрации его кандидатом на выборах президента Украины. После подачи документов, отвечая на вопросы журналистов, Юрий Бойко заявил, что главным для него является вернуть мир в страну, защитить простых людей от беспредела нынешнего режима и остановить социальную катастрофу. Об этом сообщает пресс-служба партии «ОППОЗИ...
Происшествия
В Днепре по улице Короленко разгуливал мужчина с пистолетом в руках. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Днепра. 16 января в полицию поступило сообщение от неравнодушного гражданина, который сообщил, что по улице гуляет мужчина с пистолетом в руках. Прибыв на место, патрульные увидели подходящего под описание человека и попросили его остановиться. Однако, мужчина не реагировал на просьбу и даже попытался убежать от правоохранителей. Полицейски...
Новости компаний
В конце 2018 года компания «МИРОПЛАСТ» успешно прошла надзорный аудит сертифицированной системы экологического управления в соответствии с требованиями стандарта ISO 14001:2015/ДСТУ ISO 14001:2015. Аудит проводился аккредитованным органом по сертификации ООО «Глобал Сертифик». ISO 14001 – международный стандарт, который устанавливает требования к системе экологического менеджмента, и нацелен на поддержку мер по охране окружающей среды и предотвращению ее з...
Общество
В Днепре жители жилмассива Левобережного-3 просят сделать у них площадку для выгула собак. Об этом стало известно из соответствующей петиции. Как пишет автор петиции Сергей Трубников, для создания такой площадки есть острая необходимость из-за большого количество владельцев животных и самих питомцев. Так же много и недовольных жителей массива, которых не устраивает выгул собак даже на пустыре. “Мы не просим многого, просто небольшой участок, который обя...
Общество
В Днепре идет строительство нового спортивного комплекса, в котором будут крытая арена для спортивных игр и Олимпийский дом. Об этом сообщает пресс-служба ДнепрОГА. Появится спорткомплекс на месте пустыре у недавно реконструированного стадиона «Олимпийские резервы». Сейчас как раз активно ведутся строительные работы. “По проекту, в 6-этажном здании будут залы для игровых видов спорта, современные раздевалки и душевые, комфортные комнаты отдыха, буфет. Н...
Новости компаний
Мы все восхищаемся легендарными произведениями классиков. Нам кажется, что это самое прекрасное, что оставили творцы. Но что будет, если не относится к классическим произведениям как памятке прошлого, а создать его симбиоз с творчеством современности? В первый день весны в Киеве будет проходить по-классически великое и по-современному впечатляющее 3д шоу “Город Зеркал”. Событие, которое покорило Европу, не оставит равнодушным никого. В этот вечер сцена Дво...
Общество
На Днепропетровщине остановили вспышку африканской чумы свиней. Об этом сообщили в пресс-службе ДнепрОГА. Зафиксировали “очаг” африканской чумы свиней у поселка Топило. Чтобы вирус не распространился по области, там установили двухкилометровую зону карантина и убили всех зараженных животных, а именно 28 свиней. “Вспышка АЧС возникла в частном хозяйстве. Туда сразу выехала ветеринарная служба. Они определили, что зараженные свиньи не прошли идентификацию:...