Запорiзький досвiд боротьби з амброзiєю зацікавив всю Україну

Винахідники унікального запорізького препарату взяли активну участь у розробці обласної та державної програм щодо боротьби з карантинними рослинами.

Про це на недавньому інвестиційному форумі «InCo Forum-2017» у запорізькому «Козак-Палац» розповів Президент німецько-української інженерної палати Олег Кузьменко.

«Приємно, що нашим «Алергостопом» зацікавилися по всій країні, та Запорiжжя попереду у цьому питанні. В останні роки нам активно допомогала влада мiста, зараз ми вiдчули допомогу керівників Запорiзькоï області. Тож, загальна планомірна праця – вже у 2016-му році дала зменьшення кількості звернень запоріжців з алергіями на поліноз на 21% »,- пiдкреслив Олег Кузьменко.

Він додав: «І сьогодні завершується процес підготовки обласної та державної програм щодо боротьбі з карантинними рослинами на 2018 рік - разом з Запорiзькою облдержадміністрацією ми включилися в роботу. Будемо шукати шляхи вирішення складної алергозагрозливої ситуації. Всі розуміють, що амброзію потрібно знищувати масово, поки вона не зацвiла».

Керівник німецько-української інженерної палати та представник компанії-розробника недаремно називає «Алерго Стоп Амброзію» «нашим» препаратом – засіб винайшли та вдосконалили саме у Запоріжжі. І за три роки він довів свою однозначну ефективність.

Так 2017-го – у Запоріжжі було зафіксовано рекордно малу концентрацію алергенного пилку амброзії у повітрі. Про це свідчать дослiдження вченого, зав.кафедрою медбіології, паразитології та генетики Запорізького медичного університету Олександра Приходько, який щорічно вимірює кількість пилку в атмосфері.

298 зерен / м3 – такі показники були зафіксовані 30 серпня 2017 року – і це найменша концентрація пилку за 11 років вивчення ситуації дослідником.

«Це красномовний результат активного використання у Запоріжжі унікального препарату «Алерго Стоп амброзія», - підкреслюють винахідники засобу.

Зазначають: протягом усього літа міські комунальні служби здійснювали обробку заростів амброзії препаратом «Алерго Стоп амброзія» - і ось вагомий результат для запоріжців, що страждають на задушливий кашель та сльозотечу.

«Першим оцінило засіб саме рідне місто, але вже Миргород , Полтава, Харков, Херсон, Одесса, Черкаси та інші міста – спробували нашу розробку та включили «Алерго Стоп амброзія» до регіональних програм щодо боротьби з карантинними рослинами. Тому маємо право вважати Запоріжжя – лідером сучасної боротьби з алергеном – та можемо сміливо пропонувати свою програму всім іншім регіонам, у тому числі, Дніпру. Та – більш того - у якості державної», - пiдвiв пiдсумок Олег Кузьменко.

Як відзначають розробники, «Алерго Стоп Амброзія» - є засобом ґрунтопокращуючим, призначеним для оптимізації ґрунтів при вирощуванні всіх видів рослин на відкритому ґрунті, у теплицях і в приміщеннях.

Речовина відноситься до органомінеральних засобів для використання в сільському господарстві, садівництві та лісництві, до препаратів з мікроелементами для рослин, без використання лікарських засобів, гербіцидів і пестицидів, що дозволяє раціонально і біологічно точно позбутися як обмежених, так і значних площ амброзії. При цьому засіб паралельно забезпечує родючість ґрунту.

Тож, переваги винаходу: екологічність, простота і ефективність застосування, можливість використання на великих площах, довготривалий результат.

Крім того, Запорізьким Державним медичним університетом проведено дослідження оцінки безпеки застосування даного засобу.

Безпеку констатують й інші міста. Так, на офiцiйнiй сторiнці Держпродспоживстандарту Полтавської областi опубліковано заключення:

"Закінчилось випробування грунтопокращувального засобу «Агростоп» ТМ «Алергостопамброзія» виробництва ТОВ «Грінтехнолоджи» м. Запоріжжя, що призначений для боротьби з небезпечним карантинним бур’яном амброзією полинолистою. Засiб дозволяє боротьбу з амброзією полинолистою в населених пунктах та не є шкідливий для людей, тварин та корисних комах, зокрема, бджіл.

За результатами випробування після 20 хвилин після обробки спостерігалось в’янення листків та різке пригнічення в рості, як це видно на фото нижче.

На четвертий день випробування - спостерігалось повне в’янення амброзії полинолистої та її висихання.

Через 14-днів всі рослини амброзії полинолистої повністю висохли та почорніли, при розкопках кореня було видно, що він також повністю знищений.

За результатами випробування можемо зробити висновок, що засіб грунтопокращувальний «Агростоп» ТМ «Алергостопамброзія» на двох випробувальних ділянках дав 100% результат зі знищення небезпечного карантинного бур’яну амброзії полинолистої та рекомендувати його до використання».

Зазначимо також, що запорізька компанія «Грінтехнолоджи» розробляла та досліджувала унікальний препарат більше 5 років, використовуючи передовий досвід не тільки всієї України, а й Ізраїлю та Німеччини, нині завершується процес патентування препарату – за стандартами Європейського Союзу.

Сама ж історія пошуку дієвого та безпечного препарату почалася з особистої потреби – дитина власників запорізької компанії «Грінтехнолоджи» страждає на тяжку форму алергії. Тож, щорічно батьки шукали спосіб боротьби з карантинною рослиною, що не дає їх сину дихати, - доки не було знайдено оптимальну формулу «Алерго стоп Амброзії».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Актуальность
(0 оценок)
Оперативность
(0 оценок)
Ошибки
(0 оценок)
Информативность
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

СПИСОК АДРЕСОВ
В понедельник, 19 ноября, в некоторых районах города отключат свет. Это связано с техническим обслуживанием. Об этом сообщили в пресс-службе "ДТЭК Днепроблэнерго". СПИСОК АДРЕСОВ: АНД-район: Сеть ул.Спартака4-54/1-39/41-76, ул.Богомаза87-118, ул.Ферганская1-49, ул.Мольяра44,46/37-64, ул.Радужная3-54, ул.Гринченко142-148. Соборный район: ул.8-Марта, 8-10, 13-19; ул. Дмитрия Донцова, 7-13, 15; ул. Марии Кюри, 8-10, 9, 13-19 Шевченковский район: ул. Платова ,...
Происшествия
В Павлограде спасатели доставали 14-летнего мальчика с высоты 6 метров Об этом сообщает пресс-служба ГСЧС в Днепропетровской области. 17 ноября в вечернее время в службу спасения поступил вызов о том, что ребенок застрял на высоте и не может спуститься вниз. Прибыв на место, выяснилось, что 14-летний мальчик застрял между дымоходом и зданием не эксплуатированной котельной на высоте около 6-ти метров. Чтобы снять парня, спасатели поднялись по выдвижной лест...
Общество
В Днепре продолжаются тренировки по контраварийному вождению, на котором участники учились проезду крутых поворотов, узких мест и основным приемам до медицинской помощи Об этом корреспонденту 056 сообщил глава Профсоюза автомобилистов и автоперевозчиков Днепра Михаил Тонконогий. На третью тренировку пришло около 30 участников, благодаря которым мероприятие остается динамичным и интересным. Тренировочные упражнения для участников подготовил руководитель рал...
Происшествия
В Днепре продолжают сгорать автомобили по ночам, сегодня выгорела иномарка Mercedes Об этом сообщает пресс-служба ГСЧС в Днепропетровской области. Сегодня, 18 ноября в 3:33 поступил вызов о пожаре в автомобиле на улице Рабочей: огонь повредил салон и задний отсек автомобиля. Спасателям удалось ликвидировать пожар в 4:06, пострадавших и погибших нет. Причина пожара неизвестная. Напомним, ранее мы писали о том, 16 ноября сгорело два автомобиля, а 2 ноября в...
Общество
Внешнее независимое тестирование в 2019 году абитуриенты будут сдавать также, как и раньше: три предмета - обязательные украинский язык и литературу, математику или историю Украины и еще один - по своему усмотрению. Но будут и незначительные изменения в ВНО. Как сообщили в пресс-службе ДнепрОГА, условия прохождения ВНО-2019 остаются неизменными для выпускников школ. Их сверстники - воспитанники профтехучилищ – будут сдавать ВНО по двум предметам - украинск...
Общество
На протяжении всего дня погода в Днепре будет пасмурной. Без осадков.  Об этом сообщили в Укргидрометцентре.  Днем температура воздуха будет от 0 до +2. Ветер юго-западный со скоростью 1-2 м/с.  Ночью температура воздуха будет от 0 до -3. Ветер северный со скоростью 1-2 м/с.
Общество
Сегодня назначили нового заместителя начальника полиции Днепропетровщины Об этом сообщает пресс-служба ГУНП. Заместителем начальника Главного управления, начальником криминальной полиции стал полковник Артем Васицкий. Об этом сообщил на совещании Главного управления Национальной полиции в Днепропетровской области начальник Департамента уголовного розыска Сергей Тихонов. До назначения Артем Васицкий работал в должности начальника управления уголовного розы...
Спорт
В португальской Алмаде прошел 20-й Чемпионат мира по фунакоши шотокан каратэ.   Об этом сообщили в пресс-службе ДнепрОГА.  В соревнованиях приняли участие более 750 участников из 17 стран мира. Но спортсмены Днепра и области завоевали 14 золотых, 2 серебряных и 5 бронзовых медалей.  Среди триумфаторов соревнований - Яна Федий, Екатерина Барабаш, Роза Ким, Дмитрий Егоров, Антон Емельянов, Кирилл Иванченко. В общекомандном зачете Украина заняла второе место....
Общество
Сегодня, 17 ноября, во всем мире отмечают День студентов. В основном, студенты - это молодые, активные, жаждущие знаний столько же, сколько и вечеринок люди. Но в этом этапе жизни есть и обратная сторона, которую не нужно недооценивать и обделять вниманием. Во имя всех студентов Днепра, составляем список того, чего же действительно они хотят вместо пожеланий в этот праздник. И это не только еда, не будем настолько предсказуемыми. Немного сна Первокурсники...