Запорiзький досвiд боротьби з амброзiєю зацікавив всю Україну

Винахідники унікального запорізького препарату взяли активну участь у розробці обласної та державної програм щодо боротьби з карантинними рослинами.

Про це на недавньому інвестиційному форумі «InCo Forum-2017» у запорізькому «Козак-Палац» розповів Президент німецько-української інженерної палати Олег Кузьменко.

«Приємно, що нашим «Алергостопом» зацікавилися по всій країні, та Запорiжжя попереду у цьому питанні. В останні роки нам активно допомогала влада мiста, зараз ми вiдчули допомогу керівників Запорiзькоï області. Тож, загальна планомірна праця – вже у 2016-му році дала зменьшення кількості звернень запоріжців з алергіями на поліноз на 21% »,- пiдкреслив Олег Кузьменко.

Він додав: «І сьогодні завершується процес підготовки обласної та державної програм щодо боротьбі з карантинними рослинами на 2018 рік - разом з Запорiзькою облдержадміністрацією ми включилися в роботу. Будемо шукати шляхи вирішення складної алергозагрозливої ситуації. Всі розуміють, що амброзію потрібно знищувати масово, поки вона не зацвiла».

Керівник німецько-української інженерної палати та представник компанії-розробника недаремно називає «Алерго Стоп Амброзію» «нашим» препаратом – засіб винайшли та вдосконалили саме у Запоріжжі. І за три роки він довів свою однозначну ефективність.

Так 2017-го – у Запоріжжі було зафіксовано рекордно малу концентрацію алергенного пилку амброзії у повітрі. Про це свідчать дослiдження вченого, зав.кафедрою медбіології, паразитології та генетики Запорізького медичного університету Олександра Приходько, який щорічно вимірює кількість пилку в атмосфері.

298 зерен / м3 – такі показники були зафіксовані 30 серпня 2017 року – і це найменша концентрація пилку за 11 років вивчення ситуації дослідником.

«Це красномовний результат активного використання у Запоріжжі унікального препарату «Алерго Стоп амброзія», - підкреслюють винахідники засобу.

Зазначають: протягом усього літа міські комунальні служби здійснювали обробку заростів амброзії препаратом «Алерго Стоп амброзія» - і ось вагомий результат для запоріжців, що страждають на задушливий кашель та сльозотечу.

«Першим оцінило засіб саме рідне місто, але вже Миргород , Полтава, Харков, Херсон, Одесса, Черкаси та інші міста – спробували нашу розробку та включили «Алерго Стоп амброзія» до регіональних програм щодо боротьби з карантинними рослинами. Тому маємо право вважати Запоріжжя – лідером сучасної боротьби з алергеном – та можемо сміливо пропонувати свою програму всім іншім регіонам, у тому числі, Дніпру. Та – більш того - у якості державної», - пiдвiв пiдсумок Олег Кузьменко.

Як відзначають розробники, «Алерго Стоп Амброзія» - є засобом ґрунтопокращуючим, призначеним для оптимізації ґрунтів при вирощуванні всіх видів рослин на відкритому ґрунті, у теплицях і в приміщеннях.

Речовина відноситься до органомінеральних засобів для використання в сільському господарстві, садівництві та лісництві, до препаратів з мікроелементами для рослин, без використання лікарських засобів, гербіцидів і пестицидів, що дозволяє раціонально і біологічно точно позбутися як обмежених, так і значних площ амброзії. При цьому засіб паралельно забезпечує родючість ґрунту.

Тож, переваги винаходу: екологічність, простота і ефективність застосування, можливість використання на великих площах, довготривалий результат.

Крім того, Запорізьким Державним медичним університетом проведено дослідження оцінки безпеки застосування даного засобу.

Безпеку констатують й інші міста. Так, на офiцiйнiй сторiнці Держпродспоживстандарту Полтавської областi опубліковано заключення:

"Закінчилось випробування грунтопокращувального засобу «Агростоп» ТМ «Алергостопамброзія» виробництва ТОВ «Грінтехнолоджи» м. Запоріжжя, що призначений для боротьби з небезпечним карантинним бур’яном амброзією полинолистою. Засiб дозволяє боротьбу з амброзією полинолистою в населених пунктах та не є шкідливий для людей, тварин та корисних комах, зокрема, бджіл.

За результатами випробування після 20 хвилин після обробки спостерігалось в’янення листків та різке пригнічення в рості, як це видно на фото нижче.

На четвертий день випробування - спостерігалось повне в’янення амброзії полинолистої та її висихання.

Через 14-днів всі рослини амброзії полинолистої повністю висохли та почорніли, при розкопках кореня було видно, що він також повністю знищений.

За результатами випробування можемо зробити висновок, що засіб грунтопокращувальний «Агростоп» ТМ «Алергостопамброзія» на двох випробувальних ділянках дав 100% результат зі знищення небезпечного карантинного бур’яну амброзії полинолистої та рекомендувати його до використання».

Зазначимо також, що запорізька компанія «Грінтехнолоджи» розробляла та досліджувала унікальний препарат більше 5 років, використовуючи передовий досвід не тільки всієї України, а й Ізраїлю та Німеччини, нині завершується процес патентування препарату – за стандартами Європейського Союзу.

Сама ж історія пошуку дієвого та безпечного препарату почалася з особистої потреби – дитина власників запорізької компанії «Грінтехнолоджи» страждає на тяжку форму алергії. Тож, щорічно батьки шукали спосіб боротьби з карантинною рослиною, що не дає їх сину дихати, - доки не було знайдено оптимальну формулу «Алерго стоп Амброзії».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Пока еще никто не оценил
Актуальность
(0 оценок)
Оперативность
(0 оценок)
Ошибки
(0 оценок)
Информативность
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Криминал
В Терновке задержали двоих мужчин, предполагаемо причастных к убийству мужчины. Следствие считает, что парни вымогали деньги и утопили потерпевшего. К расследованию привлекли отряд кинологов. Об этом сообщает пресс-служба Национальной полиции Днепропетровской области. Девятого декабря был найден труп мужчины в реке Терновка. На теле погибшего судмедэксперты обнаружили многочисленные травмы, которые привели к смерти. Сотрудники полиции задержали двоих местн...
Новости компаний
Всем нам хорошо известно, что старость – особый этап, который рано или поздно наступает в жизни каждого человека. Хотим мы того или нет, а мы должны его принять и поддержать любимого нам человека. Ведь, согласитесь, что каждый наш родственник, находящийся в пожилом возрасте заслуживает понимания и поддержки. Многие люди считают, что лучше всего оставить человека в родных и привычных ему стенах наедине с самим собой, нежели прибегнуть к помощи специализиров...
Криминал
В Покрове полицейские разыскали ранее судимого серийного домушника. Об этом сообщили в отделе коммуникации полиции Днепропетровской области по материалам Никопольского ОП. Мужчина совершил 5 краж из квартир горожан и, как установили правоохранители, во всех случаях он проникал в квартиры через деревянные окна, вытаскивал или разбивал стекло, после чего попадал внутрь квартиры. С дома вор забирал ценные вещи и телефоны. Иногда он проникал в квартиру, когда...
Общество
Впереди зимние каникулы, праздники и многочисленные разъезды, не говоря уже о походах в гости к друзьям и родственникам. Сейчас не самый “горячий сезон” для воров, однако во время праздников они могут активизироваться.  Как уберечь свой дом или квартиру от взлома и нужно ли готовить замок к зиме, рассказал основатель замочного бизнеса Замок.Укр, Медвежатник.Днепр Сергей Ковалевский.  Замок - начало безопасности вашего дома  Казалось бы, такая мелочь, но за...
Общество
В Днепре завтра трамваи под номером 11 будут ездить по сокращенному маршруту.  Об этом сообщают в коммунальном предприятии «Днепровский электротранспорт». Так, с 11:00 до 14:00 трамваи № 11 будут ехать от железнодорожного вокзала до ул. Энергетической, без заезда к Днепровскому машиностроительному заводу. Временные изменения связаны с ремонтом трамвайных путей по улице Строителей на участке от кольца ДМЗ до улицы Призаводская. Напомним, в Днепре аварийное...
Криминал
В Кривом Роге полицейские прекратили работу игорного заведения. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Днепропетровской области по материалам Криворожского отдела полиции. 11 декабря на территории Металлургического района полицейские нашли интерактивный клуб с обустроенными залами, где предположительно предоставлялись услуги игорного бизнеса. Из помещения правоохранители изъяли 15 единиц компьютерной техники с установленным специальным программным обе...
Происшествия
В Кривом Роге произошло смертельное ДТП, полицейские ищут свидетелей. Об этом сообщает пресс-служба ГУНП в Днепропетровской области. 28 октября примерно в 17:10 водитель автомобиля «Opel Zafira» ехал по освещенной проезжей части ул. Горняков в Ингулецком районе. В районе дома № 26 он наехал на женщину-пешехода 1943 года рождения, которая переходила проезжую часть в неположенном месте. Женщина получила телесные повреждения, от которых умерла во время трансп...
Новости компаний
К процессу приобретения мебели необходимо подходить особенно ответственно. Важно учитывать не только стоимость, но и другие особенности – производитель, качество, материал. Данный товар желательно покупать в проверенной компании, которая длительное время ведет успешную деятельность. Особенности выбора мебели От качества мебели зависит комфорт домочадцев. Такая продукция должна быть изготовлена из безопасных, прочных и надежных материалов. В процессе приобр...
Общество
В Днепре на левом берегу из-за аварийных работ отключили воду. Об этом сообщает Днепр Оперативный. Без воды остались улицы: Широкая, Ветряная, Шлюзовая, Кубанская, Рабкоровская, Моховая, Передовая, Восточная, Белградская, Гуртовая, Минусинская, Мориса Тореза, Таежная, Башкирская, Верховинская, Жгутовая, Стародубцева, Конноспортивная, Шпаковая, Арктическая, Царичанская, Лескова, Петриковская, Анадырская, Алуштинская, Водопроводная. Также временно без воды -...