• Головна
  • «Данон» запустив потужне виробництво дитячого молочного харчування
Новини компаній
09:00, 23 лютого 2016 р.

«Данон» запустив потужне виробництво дитячого молочного харчування

Новини компаній

 Компанія “Данон Україна” запускає нове виробництво з виготовлення дитячого молочного харчування “Тьома”. Потужність виробництва становить 700 тон на місяць, а це понад 5 млн. упаковок готового дитячого молочного харчування. Запуск став можливим завдяки інвестиції міжнародної групи компаній “Данон” в Кременчуцький міськмолокозавод.

«Ця інвестиція в 200 000 000 гривень дозволяє нам виробляти українську продукцію в м. Кременчук, яка  відповідає найвищим європейським стандартам «Данон». Ми використовуємо найкращу українську сировину, сучасне обладнання, та досвід міжнародної команди технологів та нутріціоністів для виготовлення якісного дитячого молочного харчування», — Тарас Пилипець, Індустріальний директор «Данон» в Україні.

Виробництво добре знаного українським споживачам продукту «Тьома» побудовано з дотриманням вимог не лише українського законодавства, а й високих міжнародних санітарних та технічних норм групи «Данон». Сировина та упаковка пройшли тестування в європейській лабораторії «Eurofin», що вважається однією з кращих світових лабораторій.

«Данон» запустив потужне виробництво дитячого молочного харчування, фото-1

Малецький Віталій Олексійович, Міський голова м. Кременчук:: “У той час, коли більшість підприємств реорганізовуються або скорочують штат працівників, Данон розширює виробництво, дотримуючись високих європейських стандартів та надає нові робочі місця, що слугує зразковим прикладом ведення бізнесу для українських компаній.”

На виробництві встановлено обладнання від  провідних світових виробників: «Tetra Pak» (Швеція) та «Arcil» (Франція). Воно скомпоновано у закритий тип виробництва, у якому всі процеси відбуваються всередині, що відповідає міжнародним стандартам “Данон”.

«Данон» запустив потужне виробництво дитячого молочного харчування, фото-2

Для виготовлення продукції використовується молоко виключно екстра класу. Фруктові суміші не містять алергени, та при цьому максимально зберігається натуральна користь фруктів та ягід.

Для продукції «Тьома» використовується оптимальний мікс заквасок, сформований на основі вимог експертів в дитячому харчуванні компанії «Данон», що спеціалізується на продукції для дітей раннього віку.

Компанія “Данон” пропонує молочну лінійку «Тьома», яка максимально  адаптована та повністю відповідає віковим потребам немовлят.»

«Данон» запустив потужне виробництво дитячого молочного харчування, фото-3
«Данон» запустив потужне виробництво дитячого молочного харчування, фото-4
«Данон» запустив потужне виробництво дитячого молочного харчування, фото-5
«Данон» запустив потужне виробництво дитячого молочного харчування, фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...