Кіпр - третій за величиною острів Середземного моря. З цього острову простяглися гірські ланцюги, розташовані практично один навпроти одного.

На Кіпрі поєднується гірське повітря з приємними м'якими погодними умовами. Це одна з причин,  що спокушає безліч туристів вибрати саме це місце для своєї відпустки.

У цій частині земної кулі здебільшого розташовані скелясті кручі і піщані бухти. Кіпр не може похвалитися достатком і розмаїтістю природи.

Відправитися на острів з можна літаком. Дуже багато перельотів відбувається сьогодні саме на Кіпр. За часом йде від трьох до чотирьох годин.

Дістатися відпочивати до цього острова можна не тільки повітряним, а й морським шляхом. Туди відправляється безліч рейсів.

Щоб оформити кіпрську візу потрібно зібрати ряд документів:

- закордонний паспорт;

- заповнена анкета з даними про людину, яка прагне отримати візу;

- фотографія певного розміру;

- довідка з роботи, в якій повинна бути прописана посада і заробітна плата.

Оформлення кіпрської візи триває протягом п'яти діб, все залежить від безлічі факторів. Дітям для відправки на Кіпр без батьків буде потрібно свідоцтво про народження та письмовий дозвіл від батьків. Якщо його супроводжує третя особа, то також потрібна згода.

На кордоні Кіпру у будь-якого туриста можуть перевірити документи.

Щоб не витрачати свій час на оформлення всіх документів, можна звернутися до тур агентства. Спеціалісти компанії допоможуть вирішити всі проблеми. Також вони підберуть вам кращий готель з гарним сервісом. Наприклад, ви можете замовити тури в Кіпр в компанії Mouzenidis Travel.

На Кіпрі існують свої правила з ввезення і вивезення. За валютою, кредитними картками та іншими коштами обмежень немає. Ввезення сигарет, міцних спиртних напоїв, вина можливе лише в певних кількостях. Це не всі обмеження, тому перш, ніж щось ввозити або навпаки вивозити, необхідно ознайомитися з повним списком.

Крім цього строго заборонено піднімати з дна моря коштовні предмети. Вирушаючи в подорож на Кіпр, варто записати телефони, які можуть стати в нагоді в певних обставинах.

Переміщатися по острову можна автобусами. Це найбільш бюджетний варіант. Також можна в якості транспорту вибрати маршрутки або таксі. На маршрутках проїзд дорожче, ніж на автобусах, але дешевше, ніж на таксі. Для тих, у кого вік понад 25 років і стаж водіння більше трьох років, є можливість орендувати транспорт.  Для цього на Кіпрі працюють спеціальні компанії.

Відпочинок на Кіпрі безпечний для туристів. Вода досить чиста.  Клімат на острові сприятливий, переважно сонячна погода.