Якщо у вас немає офіційної роботи або ви тільки влаштувалися на неї 1 місяць назад, якщо у вас немає кредитної історії, у вас є прострочення за іншими позиками, якщо вони зжирають весь ваш щомісячний дохід, якщо у вас зіпсована кредитна історія, якщо ваш щомісячний дохід менш розумного мінімуму, то ваш варіант – швидкі позики, які видають усім, не зважаючи на репутацію клієнта. Подібні позики можна отримати, звернувшись на сайт кредитної установи.

До явних переваг позик через інтернет відносяться:

1)    Швидкість оформлення та отримання позики;

2)    Відсутність необхідності надання великої кількості документів і довідок;

3)    Скористатися послугами мікрофінансових організацій (МФО) можуть і студенти і пенсіонери;

4)    Отримати позику на карту можна дистанційно, не надаючи документів і не ставлячи ніде свого підпису - досить заповнити і відправити заявку на сайті.

Наявність несприятливої кредитної історії не впливає на ухвалення рішення про видачу позики. За винятком випадків, коли є непогашена заборгованість по позиках і кредитах, узятих в інших фінансових структурах. У разі отримання грошової позики готівкою, представник МФО виїжджає до клієнта додому, або по іншому, заздалегідь обумовленій адресі, наприклад, на роботу.

Найістотнішим недоліком онлайн-позик є високі відсотки.

Переплачувати нікому не хочеться, але у разі виникнення несподіваних фінансових утруднень, що вимагають швидкого дозволу, отримати онлайн-позику через інтернет - відмінний вихід.

Прострочення по кредитах бувають не лише у безвідповідальних позичальників. Трапляється, що не залежні від людини обставини роблять неможливим виконання покладених на нього зобов'язань. І тоді настають неприємні в усіх відношеннях наслідки. Банком нараховується пеня і штрафи, відомості про прострочення поступають у бюро кредитних історій, і можливості подальшого кредитування в цьому або іншому банку тануть на очах. Довести свою правоту в такій ситуації дуже важко.

 

Але не варто завчасно впадати у відчай. Сьогодні ринок фінансових послуг має масу пропозицій за рішенням подібних проблем. Приміром, можна скористатися послугами мікрокредитних організацій, які лояльніше відносяться до клієнтів з простроченнями по кредитах.

Деякі позичальники, маючи банківські заборгованості, вважають за краще звертатися за позикою до приватних інвесторів. Але це досить ризиковано, через велику кількість шахраїв в цій галузі. МФО, навпаки, абсолютно прозорі і безпечні. Звичайно, за умови своєчасного погашення кредиту. До того ж подібні організації видають позики на невеликі суми з мінімальним пакетом документів, без поручителів і запорук.