ТОВ ТД Астра-С пропонує вашій увазі прекрасний вибір високоякісного посівного матеріалу таких популярних зернових культур, як кукурудза, ріпак і соняшник. Як відомо, наша країна надзвичайно багата прекрасними умовами для вигідного і продуктивного сільського господарства: у нас для цього є родючі ґрунти, приємний сприятливий клімат, і головне - працьовиті руки фермерів, великих знавців своєї справи. Для того, щоб наші аграрії регулярно раділи щедрому врожаю і отримували великі доходи, не вистачає одного - хорошого посівного матеріалу, ідеально адаптованого під наші кліматичні умови. Тому саме вищевказані зернові культури мають таке велике поширення в аграрному секторі нашої країни, і щорічно наші фермери експортують мільйони тон хліба і продуктів інших зернових культур.

Кожен фермер мріє про здоровий і якісний посівний матеріал, який, безсумнівно, збагатить його прекрасним урожаєм. Саме такий посівний матеріал пропонує вашій увазі наша компанія. Ми є офіційним дистриб'ютором «SAATEN-UNION» та «CAUSSADE-SEMENCES» - авторитетних виробників якісного посівного матеріалу в Європі, який строго відповідає всім найсуворішим стандартам якості в ЄС, і до того ж чудово підходить і для використання в нашому сільському господарстві.

Відповідно, ми пропонуємо якісний і здоровий продукт для посіву, який буде незмінно радувати вас найщедрішим урожаєм і високими доходами. В основному це - гібридні селекції, які відмінно себе зарекомендували на наших полях, виходячи з численних позитивних відгуків від наших покупців і партнерів.

Звертайтеся до наших фахівців за консультаціями щодо придбання, використання та догляду за пропонованим посівним матеріалом. Наші експерти завжди раді відповісти на всі ваші запитання. Стати нашим клієнтом дуже просто - для цього більше не потрібно кудись їздити, розтрачуючи свій час і сили - зв'язатися з нами можна, оформивши заявку на придбання посівного матеріалу в режимі онлайн.

Ми завжди налаштовані на повноцінну і продуктивну співпрацю з нашими постійними клієнтами на довгостроковій основі, тому завжди пропонуємо нашим клієнтам тільки найсприятливіші умови.