При виборі того чи іншого предмета побутової техніки покупець орієнтується на багато параметрів. Чималу роль у цьому процесі відіграють виробники побутової техніки – ми звикли орієнтуватися на гучні імена. Не дивно, адже добре відомі фірми намагаються не знижувати планку і відповідати репутації. Які з них, все ж, кращі? Спробуємо визначити країни-лідери, чиї компанії-виробники побутової техніки завоювали довіру споживачів. За відгуками покупців та оцінками експертів виділяються ось які. Техніка з Німеччини заслуговувала довіри ще тоді, коли наші покупці мали про неї вельми слабке уявлення. Однак ще з тих часів усі знали: «німецьке, значить якісне». Італійські бренди належать до середньої цінової категорії, однак вони практично не поступаються за якістю німецьким аналогам. Побутова техніка на сайті euro-technika.com.ua легка в експлуатації, у неї привабливий дизайн і тривалий термін служби.

При виборі кращих виробників побутової техніки варто враховувати один важливий момент. Мова йде про її ремонт в гарантійний, і особливо в післягарантійний період. Потрібно розуміти, що ремонт побутової техніки преміум-класу може зайняти набагато більше часу, так і обійдеться він в суму, порівнянну з купівлею нового недорогого приладу.

Інший момент – наявність запчастин. Якщо та ж пральна машина преміум-класу встановлена у вас вже досить давно і працювала без проблем, то після її поломки може виявитися, що запчастин на неї вже не виробляють.

Якщо дозволяє бюджет, то однозначно варто вибирати виробників побутової техніки класу А. Така техніка прослужить досить довго, щоб вам захотілося просто оновити модель з більш розширеними функціями.

З приводу відгуків є один маленький нюанс. На сайтах виробників побутової техніки відгуки в більшості випадків будуть позитивні. На сайтах інтернет-магазинів думки можуть бути прямо протилежними – комусь може просто не повезти з конкретною моделлю, наприклад, виявився виробничий брак.

В ідеалі варто побувати на форумі ремонтників побутової техніки – там ви знайдете достатньо професійні відгуки за будь-якої моделі і дізнаєтеся про її головні проблеми.

Наостанок хочеться сказати, що до купівлі побутової техніки варто підійти дуже відповідально. Адже ви вибираєте її не на один рік. І щоб вона радувала вас своєю бездоганною роботою, намагайтеся вибрати найкраще з того, що можете собі дозволити.