Однією з наших спеціалізації є виробництво поліетиленових пакетів з печаткою, тобто рекламних роликів компанії. У пропозиції компанія «Українські Джерела» знаходиться дуже широкий вибір рекламних роликів, виготовлених з нашої плівки, різних розмірів, форматів, кольору і товщини. Поліетиленові пакети ми виготовляємо також в різних розмірах. З асортиментом пропозицій Ви можете ознайомитися перейшовши по посиланню http://ud.com.ua/ukr/index.html, де можна познайомитися з докладним описом.

До числа наших клієнтів входять невеликі і великі підприємства різних галузей промисловості. У рекламі ми, між іншим, виробничі підприємства і торгівельні, магазини, рекламні агенції та майстерні для трафаретного друку придатні, для яких ми поставляємо готові, активовані під друк, сумки.

У постійному реченні ми маємо також одноразові пакети стандартних розмірів, найбільш часто використовуваних в магазинах, на робочих касових місцях.

Формати плівкових рекламних пакетів:

пакет з ручкою у вигляді квасолі, пакет майка, сумка з пластиковою ручкою, проста сумка з ручкою без посилення, мішок з бічними складками з ручкою без посилення.

Поліетиленові пакети

У пропозиції компанія «Українські Джерела» є також широкий вибір пакетів - в різних кольорах, розмірах. Також ми пропонуємо поліетиленові пакети готові під друк або з принтом. Велика гнучкість дозволяє нам задовольнити різноманітні потреби покупців, а високі стандарти якості, задовольнити навіть найвибагливіших.

Нашим клієнтам ми пропонуємо також допомога експертів в області підбору упаковки та розробки прототипів. Поліетиленові пакети виготовляються за індивідуальними замовленнями.

Висока якість наших виробів і визначають, зокрема: висока міцність швів, розміри відповідають замовленням.

Вироблені нашою компанією поліетиленові пакети мають широкий спектр застосування в різних галузях промисловості, ремісничого виробництва й інших видів економічної діяльності. Ідеально підійдуть для пакування товарів: харчування (також хліба, кондитерських виробів, товарів для сипких та інших), паперових (у тому числі для упаковки газети, папери для сніданків, серветки), легкої промисловості (одяг, постільна білизна та інші текстильні вироби), будівельних (цемент, щебінь, відходи), хімічних, домашнього вжитку.

Наші мішки також підходять для упаковки металевих деталей для сміття і багато іншого.