На сьогодні, система відеоспостереження - це не уявне майбутнє, а вже досить актуальна дійсність. Важко уявити будь-яку систему безпеки без належного відеонагляду. Відеоспостереження, як для дому, так і для корпоративних цілей забезпечує постійний та безперервний нагляд за Вашим приміщенням, дозволяє контролювати все що, відбувається за вашої відсутності й переглядати на відстані події в режимі онлайн.

Відеонагляд і його різновиди

Відеоспостереження – це взаємопов’язана система, яка складається з комплекту обладнання, що при співпраці та коректній установці дозволяє контролювати всі події, заощаджуючи ваш час, та надає можливість аналізувати збережений матеріал. Аби система коректно працювала, необхідно правильно підібрати відповідне обладнання. Щоб мати змогу правильно обрати прилад, треба розглянути, які саме існують системи відеоспостереження. Великий вибір відеоспостереження можна знайти тут: positive-live.com.ua.

Сучасні технології постійно оновлюються, камери відеоспостереження й загалом вся система не є винятком. Переважним чином виділяють два основних способи передачі інформації: аналог і цифра (або IP), відповідно й вирізняють аналогічні формати відеонагляду в залежності від способу передачі даних. Широкого загалу набуває новий формат відеоспостереження, так званий аналог високого розширення (HDCVI), який, доречі, постійно вдосконалюється й оновлюється. Останнім впровадженням є можливість обирати самостійно та перемикати формат камери відеоспостереження з аналога в HDCVI і навпаки. Дана функція є дуже зручною, адже при заміні відеокамери не треба повністю демонтувати і оновлювати всю систему відеоспостереження, що значно зекономіть ваш час і кошти.

Окремо розглянемо сиcтему відеоспостереження цифрового формату або IP. Вона вирізняється способом передачі відеосигналу від IP камери відеоспостереження безпосередньо до самого записуючого пристрою (регістратора). На що необхідно звернути увагу при виборі ip камери:

  • Форм-фактор камери;
  • Якість збраження (розширення);
  • Тип об’єктиву;
  • Наявність і дальність інфрачервоного підсвітки;
  • Чутливість;
  • Наявність мікрофону та аудіовиходу;
  • Ступінь захисту;
  • Наявність додаткових функцій (Wi-Fi, слоту для карти пам’яті і т.д.).

Головною відмінністю IP камер від аналогових та гібридних, є можливість запису та збереження даних на відстані. Тобто камера безпосередньо може не підключатись до записуючого пристрою (регістратору), а ідентифікуватися за власною ip адресою. Також цифрове відеоспостереження надає можливість розширити можливості всієї системи за допомогою налаштування додаткового програмного забезпечення, що дозволяє створювати аналітичні звіти, завантажувати та зберігати базу даних, проводити статистичний аналіз і т.д.

Як працює система відеоспостереження ?

Загалом до стандартного комплекту відеоспостереження входить: записуючий пристрій (відеорегістратор), накопичувач інформації (жорсткий диск, для збереження даних), відеокамери, блок живлення та кабельна продукція. Першим етапом установки системи відеоспостереження є закладка кабелю, наступним кроком є монтаж на підключення обладнання. На завершальному етапі відбувається налаштування мережі і за необхідності програмного забезпечення.

Якісно встановлена система відеоспостереження є гарантією Вашого спокою і безпеки приміщення. Допомогти з встановленням відеоспостереження у Дніпропетровську вам може компанія Позитив лайв.