Традиційні бібліотеки не пішли, правда, в минуле, але все рідше і рідше підходять для сучасних і невеликих інтер'єрів. Вибір відповідних  меблів, які є не тільки прикрасою, але й ефективним використанням простору,  це виклик не тільки  книжковим хробакам. Як вибрати функціональну  шафу від магазину арія, яка відповідає вашим потребам?

Книги, газети, журнали, карти, або інші потреби?

Насамперед, ці потреби слід визначити. Якщо на полицях планується встановити лише книги, і, можливо, також журнали, документи або карти. Відповідно для зберігаються матеріалів, ви можете вибрати "традиційну" книжкову  шафу, з паралельними полицями, на яких ви встановите книги та інші твори. У разі журналів, варто звернути увагу на додаткову, похилу полку, яка значно полегшить збереження порядку в улюблених періодичних виданнях. Для любителів картографії, необхідними виявляться ящики з великою площею, і кожен меломан повинен подумати про спеціально призначені полиці.

Кабінет, вітальня, квартира-студія?

Почавши пошуки відповідного стелажа, варто подумати про те, в якому приміщенні ви хочете встановити новий предмет інтер'єру. Якщо ви маєте у своєму розпорядженні великий простір кімнати, призначеного для кабінету, ваші можливості практично безмежні.