Незважаючи на розвиток медицини, сьогодні як і раніше існує величезне число важковиліковних захворювань. Однак, слід зазначити, що багато з них зовсім недавно здавалися зовсім невиліковними. Сьогодні ж, завдяки ефективним препаратам, інноваційним методикам і сучасним медичним технологіям, з ними успішно борються в різних клініках. Зрозуміло, учені та лікарі не збираються зупинятися на досягнутому. У найбільших медичних центрах постійно проводяться дослідження, які дозволять у майбутньому легко справлятися з багатьма складними недугами.

Величезна увага приділяється клітинним технологіям. Зараз цей напрямок сміливо можна назвати одним з найперспективніших і багатообіцяючих. Трансплантація стовбурових клітин пацієнтам вже показала чудові результати. Лікарі на даний момент вже зуміли полегшити стан багатьох пацієнтів або навіть повністю перемогти дуже складні захворювання за допомогою даних елементів.

Добувають клітини переважно з крові з пуповини. Робиться це при пологах. Як правило, процедуру замовляють батьки, які прагнуть захистити свою дитину від можливих хвороб у майбутньому. Зрозуміло, отриманий матеріал треба тримати в спеціальних умовах. Про те, як саме зберігати пуповинну кров, ви можете дізнатися на ресурсі компанії «Гемафонд».

«Гемафонд» - найбільший в Україні банк пуповинної крові. Що важливо, він є ліцензованим. Це означає, що умови забезпечені компанією для зберігання крові, відповідають всім нормам. Тому через десятки років ви зможете отримати матеріал, який має всі корисні  властивості. Сьогодні за допомогою крові, яка зберігалася в банку, лікарі зуміли допомогти величезному числу людей.

Замовляючи послуги компанії перед пологами, ви отримуєте комплект інструментів, необхідних для забору крові, а також її подальшого транспортування. Набір призначається для акушера-гінеколога клініки, яку ви виберете. Якщо ви вже визначилися з пологовим будинком - інструменти будуть передані відразу на місце. Транспортування отриманого матеріалу буде здійснювати кур'єр компанії. У банку співробітники проведуть необхідні тести, щоб упевнитися, що в крові немає інфекцій і т.д. Потім матеріал буде піддано кріозаморозці.

Клітини з пуповинної крові найбільш ефективні. Вони молодші, а значить - активніші. Саме здатність клітин ділитися дозволяє їм справлятися з онкологічними захворюваннями, лейкозами, недугами шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної і нервової, ендокринної систем, хворобами шкіри і т.д. Процедура забору крові проходить безпечно і швидко. До того ж вона не передбачає больових відчуттів.