Ситуації, у яких швидко і ненадовго потрібна певна сума грошей, трапляються з кожним. Вам може знадобитися невеликий ремонт або купівля ліжка для дитини, обладнання для ігрової зони і так далі. Якою би не була причина у необхідності мікрозайму, отримати його можна на сайті ШвидкоГроши, та терміново вирішити фінансову проблему допоможе короткостроковий кредит. Така кредитна операція, яку виконують всі кредитні організації, передбачає видачу позичальнику на невеликий термін грошову суму під завищений відсоток. Саме підвищеною відсотковою ставкою і невеликим строком договору і відрізняється цей вид кредитування.

 

Які ж плюси у короткострокового кредиту? Головна перевага при оформленні такого роду позики – це максимальна швидкість, та мінімальний пакет документів які додаються до короткострокового кредитним договором.       

Для оформлення кредиту Вам потрібно лише документ, що засвідчує особу – особистий паспорт, ідентифікаційний код. Кредитні установи зазвичай працюють із платоспроможними особами, які мають постійний дохід. Адже ризик при мікрокредитуванні і так занадто високий.

Після подачі Вашої заявки на кредитування, рішення про видачу приймається протягом декількох діб, а іноді цей термін може бути ще коротшим. У компанії Швидкогроші операціоніст обробляє заявку клієнта протягом десяти хвилин, після чого гроші вже у вашому розпорядженні. Якщо клієнт звертається у компанію для отримання мікрозайму не вперше, то процедура отримання позики виконується протягом п’яти хвилин.

Ще одним плюсом короткострокових кредитів є відсутність штрафів за дострокове погашення. Для оформлення не потрібні довідки з місця роботи про доходи, і немає необхідності вести пошук поручителів, вони також не потрібні.

Однак при всіх перевагах короткострокового кредитування ви повинні розуміти, що зайнявши велику суму в банку на невеликий термін, наприклад на рік, вже через рік Ви будете змушені повернути банку суму набагато більше тієї, що ви отримали при оформленні кредиту. Підвищені відсотки можуть сильно позначитися на сімейному бюджеті.

При цьому, така ж сума, але отримана в рамках довгострокового договору кредитування, може вирішити ваші фінансові питання сьогодні і поступово, без сильного впливу на бюджет клієнта, повернута в банк, разом з відсотками, які стануть менш помітними, враховуючи щорічну високу інфляцію, типову для нашої економіки.