Не застосовуйте лікувальні корми без консультації з фахівцем. Деякі хвороби можуть мати схожі симптоми, тому визначення діагнозу і вибір необхідної дієти варто довірити ветеринару.

    Не використовуйте найдешевші корми, краще купити лікувальний корм для собак http://petcenter.com.ua/sobaki/lechebnyi-korm-for-dogs або котів, той що порадив фахівець. Для виготовлення дешевих кормів часто використовується не м'ясо та якісні субпродукти, а різні відходи такі, як кістки, пір'я та ін.. Вживання подібних кормів не задовольняє потреб вихованця в корисних і поживних елементах. Лікувальний корм для котів і собак повинен відрізнятися якістю та наявністю всіх необхідних для тварин вітамінів і мікроелементів.

   Профілактика краще лікування. Якщо вчасно визначити схильність тварини до виникнення тієї чи іншої хвороби, можна уникнути її розвиток за допомогою спеціальних лікувальних кормів. Наприклад, багатьом відомо, що після процедури кастрації/стерилізації коти і кішки особливо схильні набирати зайву вагу, що в свою чергу призводить до появи ряду інших захворювань. Також можна уникнути ожиріння домашнього улюбленця, якщо лікувальний корм для котів купити http://petcenter.com.ua/koti/lechebnyi-korm за порадою фахівця, та вчасно його перевести.

   Також частим явищем у котів та собак є проблеми з травленням, які приносять багато страждань, як для тварини, так і для його господаря. Для таких випадків існує велика кількість спеціальних лікувальних кормів для профілактики порушень травлення.

    З віком у котів та собак можуть з'являтися проблеми з сечовидільної системою. З подібною проблемою можна впоратися без операційного втручання - просто вибравши спеціальний лікувальний корм необхідного призначення. Також з віком, тварині складно переносять  наслідки хірургічних операцій, тому куди розумніше подбати про правильне харчування домашнього улюбленця, щоб уникнути болісних процедур. До того ж цьому сприяють різноманітні зоотовари львів http://petcenter.com.ua/, має дуже багато магазинів для тваринок.

    Вибираючи лікувальний корм для свого вихованця, ви забезпечуєте його всіма поживними речовинами, необхідними для протікання життєвих процесів. Збалансований раціон сприяє довгого і здорового життя Вашого улюбленця, допомагає впоратися з хворобою і знижує ймовірність її виникнення.