На горизонті видніється новий сезон, а це означає, що прийшов час оновлювати свою коштовну колекцію. Тим паче, що ювелірні дизайнери пропонують настільки розкішні срібні каблучки, що ви просто не зможете встояти перед їхніми ефектними, ультрамодними і гламурними дизайнами. Тож ми підготували «вішліст прикрас», про які буде мріяти кожна дівчина у 2024 році.

Які каблучки зі срібла будуть у моді в 2024 році — список трендів

1. Виразні фактури

Класичні гладкі обідки — це класика, яка завжди актуальна, але якщо в ваших планах стати наймоднішою дівчиною у місті та справжньою законодавицею моди, вибирайте яскраві фактури. Обідки у вигляді ланцюгів, кручених мотузок, спіралей, що нагадують дріт телефону із 90-х, сфери і тривимірні геометричні фігури — вам точно буде з чого вибрати у новому сезоні.

2. Безрозмірні, відкриті та незамкнені каблучки

Назв багато — ефект один! Ви вільні у своїх прагненнях створювати повсякденні мегастильні образи, і ніяка оправа, яка тисне або застрягає на пальці, не завадить це зробити. Хіт останніх років, який залишається актуальним і у 2024 році, — каблучки зі срібла 925-ї проби з відкритою основою. А отже, їх можна носити на будь-якому пальці, легко знімати і надівати, навіть якщо ваші пальці трішки набрякли чи то від зміни погоди за вікном, чи то від бокала апероля на дівочому вечорі. Безрозмірні каблучки представлені у вигляді закручених спіралей, широких манжетів, масивних ланок ланцюга і ще в тисячі видовищних дизайнах.

3. Яскраві камені

Ми всі обожнюємо прозорі та блискучі діаманти, але головний модний тренд в ювелірному світі на 2024 рік — кольорове ювелірне скло, або як його ще називають «альпініт», чи кришталеві стрази. За допомогою цих фантастичних, але доступних за ціною каменів дизайнери можуть створювати справжні витвори мистецтва. Вибирайте каблучки-доріжки з родіюванням і кольоровими альпінітами, класичний солітер з одним центральним каменем або унікальні флористичні композиції.

4. Срібні каблучки з опалами

Опали мають дивовижний колірний спектр, який надає дорогоцінним каменям інтенсивний та містичний вигляд, відомий як опалесценція. Завдяки унікальному поєднанню кольорів у зовнішньому вигляді каменю, вишуканий винятковий опал можна вважати більш цінним, ніж діамант. До того ж, якщо ви цікавитеся властивостями і символізмом коштовних каменів, кожен колір опалу має своє значення. Червоний — пристрасне кохання, блакитний — душевний спокій і гармонію, зелений — ясне мислення, ріст, саморозвиток, достаток. Надіти на палець срібну каблучку з опалом і залишитися непоміченою? Це просто неможливо! Доповніть вишуканий опал розсипом фіанітів і отримаєте справжній шедевр.

5. Емаль

Емаль — це вже невіддільна частина створення ультрамодних прикрас. Срібні каблучки з чорно-жовтими бджолами, чарівні метелики, чотирилиста конюшина і персні в стилі «мінімалізм» — ви просто не можете залишити ці трендові прикраси іншим.

6. Срібні каблучки з підвісками

Абсолютно нове слово в ювелірному мистецтві — каблучки з підвісками. Ювелірний виріб становить собою класичний обідок з кільцем, до якого кріпиться підвіска зі символічним знаком — конюшиною, серцем, зіркою, монетою, замком або блискучим колом.

Дешеві срібні каблучки від 800 гривень у Столичній 

26 років невпинної роботи над розвитком власної ювелірної справи дозволили українському бренду створювати ексклюзивні прикраси зі срібла 925-ї проби за супернизькими цінами. Всі ювелірні вироби виготовляються на власному заводі та реалізуються у фірмовій торговельній мережі. Завдяки мінімальним витратам на логістику і роботі без посередників ви дійсно можете купити срібні жіночі й чоловічі каблучки від 800 гривень. Скористайтеся вигідною пропозицією вже зараз — завітайте до інтернет-магазину і бутиків Столичної Ювелірної Фабрики™ у Києві, Дніпрі, Вінниці, Івано-Франківську, Харкові, Львові та Черкасах.