У цій статті ми розповідаємо, як грамотно вибрати сервісний центр. Ми привели алгоритм дій при здачі устаткування в ремонт і описали можливі дії шахраїв.

Якщо вас цікавить ремонт побутової техніки львів (http://parobiyservise.com.ua/remont-pobutovoji-tehniky/), то ви можете звернутися за допомогою до нас.

Від того, кому і як ви довірите ремонт своєї техніки, залежить не тільки вартість послуг, але і працездатність відремонтованого девайса (а також як довго він ще прослужить вам).

Мі якісно виконуємо ремонт посудомийних машин львів ціни (http://parobiyservise.com.ua/remont-posudomyjnyh-mashyn/).

1. Вивчіть прайс-лист і текст договору. Далеко не кожен сервісний центр ставить своєю метою чесно полагодити ваше обладнання. Фірми-шахраї, активно діючі на ринку сервісних послуг, освоїли масу «порівняно чесних способів відбирання грошей у населення». Насамперед, зверніть увагу на прайс-лист: у ньому повинні бути вказані межі цін на виконувані послуги. Якщо цих кордонів немає або якщо вказана тільки нижня межа, то по закінченні ремонту з вас можуть зажадати практично будь-яку суму. Якщо в прайс-листі або договорі є незрозумілі або двозначні пункти, не соромтесь уточнити їх. Прочитайте всі виноски, особливо якщо вони надруковані дрібним шрифтом внизу аркуша: всі неприємні «сюрпризи» для клієнта зазвичай ховаються саме там. Ознайомтеся з умовами і термінами гарантії, на що вона поширюється.

Дізнатися більше про ремонт побутової техніки можна на http://parobiyservise.com.ua/ (http://parobiyservise.com.ua/)

2. Узгодьте максимальну вартість ремонту. Обов'язково дізнайтеся, що входить у вартість робіт – інакше потім з вас можуть спробувати отримати гроші за послуги, які вам не потрібні, або за послуги, які вже закладені в ціну. Щоб уникнути неприємностей такого роду, узгодьте максимальну вартість ремонту, зафіксувавши її в договорі. Ціна послуг не може бути вище зазначеної суми, а виконавець не має права без вашої згоди виконувати додаткові платні послуги. Ще одна хитрість – безкоштовна діагностика.