Сім’я – це найважливіша річ, яка визначає весь подальший сценарій життя найменших її членів. Будувати гармонічні стосунки в сім’ї необхідно для щастя батьків, що відповідно буде передаватися на енергетичному рівні дитині. Побудувати здорову сім’ю та дізнатися, що для цього потрібно, можна на сеансах психологині-аспірантки з кафедри УМО, а також підприємиці, матусі двох дітей та дружини Марії Сичинської.

На чому будується щастя в сім’ї

Марія Сичинська завжди говорить про важливість побудови здорових та головне довірливих відносин в родинному колі. Наші найближчі люди – це пряме відображення нас самих, адже ми маємо схожі звички, погляди на життя, ілюзії та стереотипи. Саме тому ніхто не може знати нас краще, ніж члени нашої родини. Щоб допомагати один одному розвиватися та будувати щасливе майбутнє разом, варто звертати увагу на наступні аспекти поведінки всередині родини, які розвиваються, ретельно обговорюються на тренінгах, курсах та лекціях психологині, а саме:

  • Рівновага в житті батьків. Якщо в родині є дитина, часто батьки перемикають всю увагу на її розвиток та поведінку. Проте якщо старші члени родини перестають розвиватися психологічно, не працюють над своїми стереотипами, непорозуміннями у житті, продовжують жити з обмеженнями підсвідомості та іншими негармонійними речами – дитина всього-на-всього скопіює один до одного сюжет батьків та буде мати у житті схожі проблеми, настрій та ситуації. Якщо ви хочете для своєї дитини щасливого майбутнього, перебування у гармонії та щасті – тоді потрібно в першу чергу підтримувати своє позитивне ставлення для життя. Діти до підліткового віку не можуть самі аналізувати події, розв’язувати неприємності у своєму житті та відмовлятися від негативу. Вони лише вбирають енергетику батьків, оточення та повністю проживають її. Тому так важливо оточити своїх дітей любов’ю, радощами, які мають йти від щирого серця, що можливо тільки під час безперестанної роботи над собою та психологічним розвитком.
  • Довірливі стосунки, які бажано розвивати з самого малеча. Як саме не проявляти агресію до дитини, мати певну стриманість, розуміння? Часто батьки ставлять себе вище за дитину, адже вони начебто більше чого знають у житті та мають досвід. Проте схожий настрій, який транслюється на дитину, лише стискає її та віддаляє від батьків. Щоб малеча прислухалася до батьків, їм треба вміти донести інформацію по-дружньому, не засуджувати та направляти на врівноважені дії та висновки, не змушуючи та не проявляючи надмірного тиску, диктаторства. Часто для старших представників родини ця задача здається легкою, проте на практиці багато хто не може якісно втілити відповідні знання про комунікацію. Як правильно спілкуватися зі своєю дитиною так, щоб вона вважала свою сім’ю найліпшими друзями, як і має бути у здоровій родині, навчає Марія Сичинська на своїх курсах та індивідуальних заняттях.

Побудувати довірливі відносини в родині – це найважливіше, що має зробити кожен. Відчуваючи себе в захищеності від засудження, приниження, агресії тощо можна виростити здорових психологічно, впевнених у собі, спрагнених до життя людей, які будуть завжди вдячні за якісне виховання.