Надзвичайно популярним стало в останні десятиліття лікування в закордонних клініках. Сьогодні клініки Китаю, Ізраїлю, Німеччини та Сполучених Штатів перебувають в сфері надання послуг медичного характеру серед світових визнаних лідерів. У цих країнах лікувальні установи перебувають на провідних позиціях у всіх областях медицини і з надання будь-якої складності медичних послуг. Саме в ці країни відправитися на лікування хотіли б багато жителів Дніпропетровська. На даний момент лікування в клінічних іноземних центрах стало ще доступніше, тепер за прийнятну оплату отримати медичну допомогу можна найвищого рівня. Саме тому жителі Дніпропетровська і вибирають лечение в клиниках Германии з West Medical.

Робота в кожній німецькій клініці заснована на терапевтичному та інноваційному діагностичному обладнанні, що дозволяє на ранніх стадіях безпомилково і швидко визначити причини захворювання і попередити його прогресування. Увага більшості пацієнтів, що пройшли в Німеччині лікування, загострюється на особливостях лікування і на новітніх технологіях в німецьких клініках:

Передових лікувальних методах;

Величезному науково-дослідницькому потенціалі;

Стратегії лікування, відпрацьованої клінічно;

Висококваліфікованому медичному персоналі;

Прийнятних цінах і світових стандартах лікування;

Передових фармакологічних препаратах;

Оснащенні всіх клінік високотехнологічним обладнанням;

Розробці для кожного пацієнта індивідуального лікувального плану.

Тому багато жителів Дніпропетровська називають компанію West Medical своєрідною сполучною ланкою між лікарями і пацієнтами, що дозволяє отримати доступ до клінік Німеччини до якісного європейського лікуванню, реабілітації та діагностики. Здійснюється лікування і діагностика за багатьма напрямками:

Лікування онкологічних (рак) і кардіологічних захворювань;

Лікування урологічних та гінекологічних захворювань;

Лікування захворювань проктології і флебології;

Лікування захворювань ендокринології та гастроентерології;

Послуги ортопедії і пластичної хірургії;

Лікування офтальмологічних захворювань і т.д.