Стиль модерн – це стиль дизайну інтер’єру, який виник на початку ХХ століття і продовжує надихати сучасних дизайнерів інтер’єру. Які його основні риси та як правильно підібрати електрокаміни для інтер’єру розглянемо у цій статті.

5 визначальних елементів дизайну

Якщо ви хочете надати своєму будинку або квартирі сучасного вигляду, розгляньте наступні ідеї сучасного дизайну.

1. Чіткі лінії. Сучасні будинки збудовані з використанням чітких прямих ліній та мінімуму прикрас.

2. Мінімалістичний домашній декор: сучасні простори вільні від безладдя та непотрібних прикрас. У сучасному декорі функціональність важливіша за моду.

Мінімалізм забезпечує ясний спосіб життя для домовласників, створюючи простір, в якій кожен предмет меблів, полиця, шафа або витвір мистецтва виконує певну та необхідну функцію у просторі.

3. Нейтральні кольори. Сучасний стиль уникає яскравих кольорів на користь монохромної, нейтральної палітри кольорів. Подумайте про білий, бежевий, сірий, чорний і пастельні тони.

4. Відкрите планування. Використовуйте меблі замість стін, щоб розмежувати простір будинку з відкритим плануванням. Наприклад, кухонний острів може відокремити кухню від їдальні, а секційний диван може надати чіткості відкритої вітальні.

5. Низькі та довгі меблі. Довгі предмети інтер’єру, розташовані низько до землі, такі, як наприклад електрокаміни Плутон можуть надати вашому будинку сучасного вигляду, якщо вони також виготовлені з натуральних матеріалів, таких як дерево або метал. Шкіряна та тканинна оббивка, дерев'яний шпон, скло, хром, сталь та бетон також є популярними оздобленнями для сучасних меблів.

Отже при декоруванні простору віддавайте головну увагу формі. Елементи декору повинні вибиратися таким чином, аби вони були пов'язані один з одним, з простором, в якому вони знаходяться, і із зовнішнім виглядом, на який вони дивляться, разом забезпечуючи ідеальну естетику.