Хоч би як вам не хотілося, але нічого ідеального не буває. Твердження справедливе щодо будь-якого типу дверей, їх конструкції, використаного матеріалу. Одні можуть згодом деформуватися, але тим часом відрізнятися натуральністю та красою, інші, особливо міцні, можуть здатися надто дорогими та незручними в експлуатації. До того ж і форс-мажорні ситуації ніхто не скасовував. Загалом, говорячи про переваги та недоліки дерев’яних дверей, потрібно мати на увазі, що й інші вироби не позбавлені цих якостей.

Сила звички

Вийти за рамки стереотипів, що склалися, досить складно. Коли ми говоримо про міцні, неприступні двері, то безумовно, представляємо якусь потужну металеву конструкцію. Відповідно, на вході в будинок саме такі двері встановлюються в переважній більшості випадків. За ними вам комфортно, спокійно та надійно. Але чому дерев'яні двері, що застосовувалися століттями, відійшли на другий план й поступаються своїм металевим та пластиковим побратимам?

Популярність дерев'яних міжкімнатних дверей

Двері, зроблені з дерева, завжди вважалися найпопулярнішими. Свою популярність їм вдалося отримати завдяки безлічі переваг, про які ви дізнаєтесь у цій статті. Крім цього при виборі дверей не можна не враховувати недоліки даного матеріалу.

Зараз на вибір надано безліч різних варіантів дверей з дерева. Їх виробляють як для вуличного використання, так домашнього. Абсолютно кожен виробник намагається зрозуміти та виконати всі вимоги покупця і саме тому щоразу на ринку з'являються вдосконалені моделі дерев'яних дверей.

Переваги дерев'яних дверей

Якщо розглядати міжкімнатні дерев'яні двері, то найголовніший їх плюс це те, що вони мають високий показник екологічності. Даний показник важливий для кожного власника, адже в будинку, де живуть люди, завжди має бути здорова та гарна атмосфера. А дерев'яні двері, які роблять з натурального природного матеріалу, мають оздоровчу функцію.

Ще один не менш позитивний плюс цього виду дверей це, звичайно ж,
естетичність. Такі двері нехай навіть у будинку або на вулиці завжди виглядатимуть солідно та багато. Таку особливість сьогодні цінують майже всі покупці.

Багато хто знає, що дерево через час може деформуватися або розшаруватися, таке може статися тільки з неякісними будматеріалами. Якщо придбати двері з хорошого й натурального масивного дерева, то навіть через півстоліття вони будуть виглядати як нові, природно при правильному та своєчасному догляді.

Кожен покупець
DveRoMan в Києві має можливість замовити дерев'яні двері за будь-яким власним дизайном. Це дозволяє власнику зберегти свою індивідуальність та смак.


Недоліки дерев'яних дверей

У цьому світі немає нічого ідеального, і як у всього іншого, так і у дерев'яних дверей є свої мінуси. Найвідмінніший недолік дверей з дерева це ціна на них. Будь-який натуральний матеріал завжди коштує набагато дорожче ніж, наприклад пластик. А дерев'яні двері, що обробляються вручну, коштують ще дорожче.

І останній мінус дерев'яних дверей це їхня вага. Особливо це стосується дверей, які роблять з масивних та міцних дерев'яних порід. Під час встановлення дверей через це можуть виникнути проблеми, оскільки навіть кілька людей із цим завданням можуть просто не впоратися.


Висновок

Роблячи вибір на користь дерева, ви отримуєте надійний варіант дверної конструкції, здатної повністю виконувати свої функції. При строгому дотриманні технологічних вимог на виробництві, дерев'яні двері стануть найкращою альтернативою зразкам з пластику або МДФ. Крім того, не будемо забувати про екологічність, естетичні властивості матеріалу, неповторність текстури та красу природного малюнка.