Звичайно, для освітлення великої гостьової кімнати якомога краще підійдуть потолочні світильники. Одним з найкращих та найсучасніших варіантів освітлення на сьогоднішній день є використання потолочного світильника від всесвітньо відомої компанії  Максус. Потолочний світильник Intelite від MAXUS – це світильник нового покоління. Згідно задумки дизайнерів він має лаконічну та ергономічну форму. Він не потребує особливого догляду, проте доставляє максимум задоволення та комфорту. У світильнику Intelite поєднані у собі останні досягнення світлотехнічної галузі та інновації від компанії Maxus International Corp.

Потолочні світильники Intelite дозволяють:

- регулювати яскравість та відтінок світла, що випромінюється світильником;

- в залежності від потреби самостійно встановлювати час автоматичного ввімкнення та  вимикання світильника;

- використовувати світильник в якості лампи нічного освітлення;

- дистанційно керувати та регулювати світлом;

Світильник дає вам можливість створювати у приміщенні бажану атмосферу. Ви можете регулювати яскравість світла та його відтінок кольору: від білого і яскравого до приємного жовтого.

Включати та виключати цей світильник можливо як зі звичайного вимикача, так і з пульта управління. За допомогою пульта управління ви можете одним дотиком легко відрегулювати світло для читання або створити романтичну атмосферу для коханої людини. Встановіть будильник у час, коли бажаєте прокинутись та світильник ніжно розбудить вас зранку. Яскравість світла цього чудового приладу може також легко регулюватися завдяки пульту.

Такий потолочний світильник ідеально підійде для освітлення кімнати площею від 8 до 17 м2. Завдяки йому ви можете освітити велику кімнату, кухню, спальну, кабінет.

Світильники Intelite споживають до 50 Вт електроенергії і по силі світлового потоку є аналогічними трьом 100 Вт лампам розжарювання та забезпечують економію електроенергії більш ніж у 6 разів. Ресурс гарантійної роботи світильника та безвідмовного його функціонування становить 50000 годин та підкріплений 3-х річною гарантією виробника.

Економте ваш час та гроші, замовляючи продукцію в інтернет – магазині світлодіодного освітлення «GetLED»!

У нас ви також знайдете широкий асортимент освітлювальних приладів: світлодіодні лампочки, світильники, led прожектор, світильники для промислового освітлення, світлодіодні панелі та багато іншого.