WKw-AFmnf-Gq8

Лак для нігтів, як косметичний продукт, був створений порівняно недавно - в 1934 році. Але спроби створити такий інструмент відомі вже давно. Використовувалися натуральні барвники на основі хни, смоли і воску. Але лак в його сучасному вигляді з'явився тільки в 20 столітті.

Деякі види лаку для нігтів

  • Перший представник в класичній лінійці. Він характеризується монотонністю і глянцевим блиском. Інші назви-крем, емалевий лак.
  • У нашій країні довгий час займали перші позиції через відсутність альтернатив в магазинах. На початку третього тисячоліття він тимчасово вийшов з моди, але пізніше був повернутий деякими брендами.
  • Матовий лак. в останні роки він став дуже популярним. Немає ніякого ефекту блиску.
  • Шимер. Він містить блискучі частинки. Одна з різновидів-верхні покриття, що містять рясний блиск.
  • Мерехтіння. За поширеністю він міцно утримує другу позицію після глянцю. У ньому є дрібні блискучі частинки. Головна відмінність від блиску в тому, що крихта дещо менше.
  • Через наявність дрібних частинок піску створюється ефект нерівності. Серед недоліків-схильність до сколам. Ці та інші види лаку для нігтів можна знайти в каталозі косметики на Shafa.ua

1

Покрокова інструкція з нанесення гель-лаку

Набір необхідних аксесуарів:

1. лампа для сушіння нігтів.

2. дегідратор.

3. серветки без ворсу.

4. основа, колір і фінішне покриття.

Основні типи сушильних ламп: світлодіодні і УФ.

Підготовчі етапи:

Опустіть пальці в теплу воду. За допомогою спеціального шпателя відсуньте кутикулу. Надайте нігтям потрібну форму за допомогою шліфувальної пилочки.

Нанесіть дегідратор, використовуючи безворсові серветки. Жир і волога повинні бути видалені. Використання рідини для зняття лаку небажано.

Обробіть знежирювачем, потім нанесіть грунтовку.

Крок 1.Нанесіть базовий шар. Якість основи безпосередньо впливає на тривалість гель-лаку. Основа також захищає від фарбувального пігменту. Візьміть невелику частину продукту на кисть, почніть з кінчика нігтя і нанесіть тонкими шарами, запобігаючи утворенню пустот. Запечатайте торцеву поверхню. Проводять сушку в лампі (час залежить від конкретної марки лампи)

Крок 2.Нанесіть кольорове покриття, дотримуючись тих же умов. Не дозволяйте речовині розтікатися по краях. Вам потрібно нанести три шари, і кожен з них висушується окремо в лампі. Не видаляйте липкий шар.

Крок 3.Нанесіть фінішний шар або закріплювач лаку для нігтів. Як і на першому етапі, край нігтя запечатується. Фінішний шар товщі, а час висихання більше. В кінці видаліть липкий шар за допомогою знежирювача. Обробіть кутикулу спеціальним маслом.