Соняшник - виключно корисна і популярна рослина в Україні. Перевага соняшнику - низькі вимоги до грунту, він добре справляється з посухою, яка стає все більш серйозною проблемою для українських фермерів. Важливе зростання попиту на гібрид насіння соняшнику. Все це змушує розглядати соняшник як альтернативну рослину сівозміни. Сьогодні великою популярністю користується гібрид соняшник Белла, який можна придбати у компанії «Євраліс Семенс Україна». Компанія вирощує насіння в Україні з повним виробничим циклом, включаючи польове виробництво, обробку, упаковку на заводі.

У чому особливість гібрида соняшника ЕС Белла?

  • Гібридний сорт Белла характеризується всім тим, що ми шукаємо в насінні, - перш за все високою врожайністю і високим вмістом масла.Забеспечує супер стабільний урожай в будь-яких умовах вирощування.
  • Стабільність до вилягання, стійкість до захворювань і поразок стебла.
  • Відмінні смакові якості. Насіння містять велику кількість масла.
  • Гібрид Белла перевершує інші види насіння за такими критеріями, як: потенціал і стабільність врожаю, адаптація до дефіциту води. А також такі параметри якості, як жирність і вміст жирних кислот. Насіння соняшнику не тільки дуже смачні, але і є джерелом ненасичених жирних кислот, які дуже важливі в нашому раціоні, містять фолієву кислоту, тобто вітамін B9. Крім того, насіння містить фосфор, який має великий вплив на стан зубів і кісток, і калій, макроелемент, важливий для кров'яного тиску. Тому харчова цінність насіння гібрида соняшнику, безумовно, вражає.

Ви можете без сумнівів зробити ставку на один з новітніх і найбільш технологічних сортів на ринку - гібрида соняшника ЕС Белла, який відрізняється винятковими особливостями, такими як висока генетична стійкість і адаптація до кліматичних і грунтових умов.

Переваги покупки:

  • Компанія гарантує високу якість насіння.
  • Доступні ціни зі знижками для оптових покупців.
  • Доставка по країні.

Вирощування соняшнику стає все більш популярним завдяки високому виробничому потенціалу. Хочете дізнатися більше про сорта соняшнику? Представники компанії з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання.