Для вітчизняних аграріїв вирощування колосових зернових культур завжди було у пріоритеті. По-перше, зерно жита та пшениці – основна сировина для виготовлення хлібопекарських виробів, без яких практично жоден українець не уявляє свого харчового раціону. По-друге, на наших ґрунтах зернові виростають багатими на клейковину, білок, вітаміни і дають високі урожаї. А по-третє, заняття таким видом діяльності є рентабельним, тому що вітчизняна пшениця успішно реалізується у багатьох країнах світу.

         Проте, маючи чудові перспективи, не завжди легко отримати очікуваний результат. Справа в тому, що протягом усього сезону, починаючи від посіву і закінчуючи стиглістю зерна, ріст та розвиток зернових супроводжується багатьма негативними чинниками, що суттєво впливають на їхню урожайність. В рейтингу проблем перше місце можна сміливо віддати бур'янам. Добре, що хоча б є можливість від них позбутись. Мова йде про гербіциди.

         Грінфорт Преміум – високоякісний вітчизняний продукт

         Даний гербіцид належить лінійці пестицидів торгової марки Грінфорт, яка являється власністю відомої української компанії «Украгроком». Переваги вказаної продукції очевидні: її створено виключно для нашого аграрного сектору, вона відносно недорога (особливо якщо порівнювати із засобами захисту рослин від іноземних виробників), проте має високу якість та прекрасну ефективність. Всі позитивні характеристики пестицидів від ТМ Грінфорт вже встигли оцінити сотні українських сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.

         Грінфорт Преміум належить до гербіцидів системної дії, що знищує однорічні дводольні та деякі різновиди багаторічних коренепаросткових у посівах колосових зернових культур. Крім того, може також використовуватись і для захисту кукурудзи. В основі цього препарату знаходяться дві діючі речовини – відомі на весь світ та широко вживані ефір 2,4Д та флорасулам.

         Чому краще обрати Грінфорт Преміум?

  • Контролює більше, ніж 160 різновидів рослин, включаючи такі, що вкрай погано піддаються знищенню (ромашка, осот тощо).
  • Можна застосовувати навіть проти бур'яну, який знаходиться на пізніх етапах свого росту. При цьому ефективність засобу не буде нижчою.
  • Завдяки тому, що Грінфорт Преміум містить дві діючі речовини, які по різному впливають на рослинність, вдається уникнути резистентності.
  • Діє надзвичайно швидко завдяки «роботі» ефіру 2,4Д.
  • Цілком безпечний для наступних сільгоспкультур у сівозміні.
  • Вирізняється високою селективністю по відношенню до усіх культур.
  • Стійкий до впливу опадів (при умові, що дощ піде через годину після обробки гербіцидом площ).
  • Застосовується при достатньо низьких температурах повітря, починаючи від 5ºС.
  • Напіврозпад діючих речовин відбувається за короткий термін – від 12 до 20 діб.