Коли необхідно змінити або поставити в новобудові двері, зазвичай не знають, з якого матеріалу двері краще, і обирають найбільш поширений варіант – дерево. Насправді двері виконують з різних матеріалів. Можна поставити двері з алюмінію. Причому як міжкімнатні, так і вхідні. Тільки другі на зимовий період слід утеплювати. На сьогодні міжкімнатні алюмінієві двері користуються попитом, оскільки володіють відмінними якостями і невеликою ціною.

Основними якостями таких дверей є довговічність, практичність, невелика вага, гарний зовнішній вигляд і простота у догляді. Алюміній – це альтернативний матеріал, який не піддається впливу агресивного середовища і перепадів температур. Алюмінієві двері ремонтувати набагато дешевше у разі пошкодження, ніж дерев'яні. Обслуговування за період експлуатації мінімальне. Конструкція дверей дуже міцна, вони здатні витримувати акти вандалізму без пошкоджень. Їх встановлюють, якщо хочуть захистити своє житло.

Надійність і міцність забезпечує конструкція із застосуванням профілів. Людей приваблює невелика ціна виробів при великому спектрі різновидів. Основні якості алюмінієвих дверних полотен зрозумілі, тепер потрібно познайомитися з додатковими. Алюміній дозволяє зробити двері унікальними, що неможливо при використанні дерева. Якщо дерев'яні полотна виконані з візерунками та орнаментами, то вони, як правило, чимало коштують.

Підробки дуже поширені в дерев'яних варіантах. Перевірити породу дерева готового виробу неможливе, а сподіватися на совість продавців – не найкращий варіант, оскільки кожен намагається, з одного боку, заощадити на покупці, а, з іншого, якомога більше заробити на продажі. До алюмінієвих моделей полотен це не відноситься. Різновид порід дерева також впливає на ціну, а алюміній – недорогий і якісний метал, володіє хорошою міцністю, простий в обробці і при цьому має невелику вагу.

Колірні і візуальні характеристики дуже різноманітні і обмежені лише фантазією дизайнера. Властивості алюмінію дозволяють виконати двері самих різних варіацій. Більшу популярність стали набирати саме ці полотна, оскільки вони володіють прийнятною ціною при відмінній якості та ексклюзивному дизайні. Конструкція із застосуванням профілів дозволяє втілити будь-які побажання замовника. Щоб побачити можливі варіанти, можна подивитися на фото або відео алюмінієвих дверей, наприклад, в мережі Інтернет.