Захист від вигорання

Дуже важлива характеристика сайдинга – стійкість до вигорання і свіжість кольору протягом тривалого часу експлуатації. Це досягається наявністю різних добавок у вінілову масу при виготовленні, а саме – діоксиду титану. Дана речовина забезпечує вищесказані характеристики. Тому, дуже важливо коли ви купуєте сайдинг блок хаус тернопіль, щоб даний діоксид був присутній у складі полівінілхлориду і тоді стійкість до вицвітання сайдинга буде на вищому рівні.

Так ка діоксид титану має білий колір, відповідно якісний сайдинг теж має м'які світлі тони. Саме тому, якщо ви придбаєте сайдинг з яскравими відтінками, то є велика частка ймовірності, що таке покриття не має високої стійкості до вигоряння і швидко вицвіте. Порада: вибирайте сайдинг з м'якими, спокійними світлими тонами колірної гами.

Як стверджують фахівці, більш дорогий софіт купити краще, який захищений від вигорання і прослужить без зміни кольору – 25-50 років. Бюджетний варіант прослужить не більше семи років. Так що, майте це на увазі. Варто витратитися один раз на більш дороге оздоблювальне покриття, і не матимете проблем у майбутньому.

Передача кольору

У дорогого сайдинга відтінки кольору виготовляються за допомогою комп'ютерного підбору кольору. Якщо ви застосували для обробки сайдинг відомих фірм, то прикуповувати його про запас не варто. Це на той випадок, якщо доведеться міняти зіпсовану або пошкоджену ділянку, або коли ви монтуєте сходи на горище. Адже все може трапитися. Механічні дії при випадковому ударі він витримує добре, але може бути удар і сильніше – машина врізалася, сильний удар металевим предметом і т. д.

Приміром, ви купуєте сайдинг через рік на іншу будову і зрозуміло, що відтінок кольору повинен збігатися з попередніми партіями. З комп'ютерного номеру кольору, ви без труднощів виберете свій відтінок. Ви просто купуєте необхідну кількість панелей того ж виробника і ту ж модель.