Дуже добре, якщо вдалося знайти роботу, де відпустка надається два рази в рік. Більшість компаній готові відпускати своїх співробітників на відпочинок тільки раз в дванадцять місяців. Це йде на користь бізнесу, але шкодить співробітникам. Поступово їх працездатність і продуктивність знижується. Слід розібратися з цією проблемою, поки вона не стала очевидною для колективу та начальства. Прочитайте поради щодо повернення працездатності - можливо, вони допоможуть повернутися в тонус. Тоді дочекатися відпустки стане простіше.

Автор статті рекомендує переглянути навантаження і по можливості делегувати частину справ іншим членам колективу. На його думку, варто також полюбити свою роботу і не сприймати її примусове заняття.

Вдасться знайти рекомендації щодо занять спортом. Фізична активність відмінно допомагає при моральної втоми.

Альтернативні методи

Не варто відкладати плани на відпустку. У вашому розпорядженні уїк-енди. Насичуйте їх цікавими заняттями. Відмінно допомагають відволіктися:

  • спілкування з друзями;
  • шопінг;
  • спа-процедури;

Намагайтеся частіше вибиратися на природу. Буде нескладно організувати пікнік в передмісті. Шанувальникам активності варто провести велотур або знайти клуб верхової їзди. Це зробить перебування на природі яскравим.

Сьогодні популярні тури вихідного дня. обійдуться вони недорого. Багато турфірми пропонують цікаві путівки, які дозволяють за 48 годин отримати необхідний набір вражень та емоцій.

Навчіться відволікатися від рутини. Кращим рішенням буде нове хобі. Також можна піти на курси. Це не тільки відволікає, але і дасть корисні для життя навички.

Якщо немає часу або бажання постійно вчитися, відвідуйте тренінги та майстер-класи. Вони дозволяють за 1-1,5 отримати багато корисних знань.

Зміна діяльності

Навіть улюблена робота з часом стає одноманітним заняттям. Дізнайтеся, чи можливо змінити рід діяльності в рамках свого напрямку. Деякі види діяльності дозволяють перепрофілюватися.

Слідкуйте за раціоном

Перевтома виникає не тільки через підвищену фізичне або моральне навантаження. Організм виснажується через неправильний образ життя. В першу чергу варто переглянути свій раціон. Правильне харчування дає енергію, дозволяє підвищити свою працездатність. Крім корисної їжі потрібно включити в раціон вітамінні комплекси. Необхідно обговорити з фахівцем, які саме засоби вживати. Зазвичай призначаються аналізи, які допомагають встановити, які саме нутрієнтів не вистачає організму. Залишиться тільки заповнити їх. Лікар підкаже тривалість курсу.