Власникам типових квартир і складно і просто одночасно, адже дизайн кухні в панельному будинку і обмежений її площею і багатьма іншими не дуже зручними елементами планування. Але, з іншого боку, завжди можна спертися на досвід інших, хто вже розробляв гарний дизайн панельних квартир, підглянути цікаві ідеї розстановки меблів і декору стін. Наприклад, салон кухонь у львові пропонує цікаві комплекти меблів недорого.

Саме тому нашу сьогоднішню статтю ми присвятимо всіляких прикладів, які можна втілити в типовій панельній плануванні будь-якого метражу, починаючи від крихітних шести і закінчуючи досить просторими дев'ятьма квадратними метрами. Вибираючи меблі для кухні, зверніть увагу на нашу галерею http://kitchen.interiostory.com.ua/gallery/.

Крихітні приміщення – це найчастіше проекти хрущовок і їм подібних невеликих квартир, в яких власне кімнаті для приготування їжі відводилося за задумом мінімальне місце. Щоб дизайн кухні в квартирі панельного будинку виявився функціональним, такі квартири дуже часто переплановують, прибираючи стіну між кімнатами, отримуючи достатньо простору студію. Якщо ж ви все-таки хочете зробити автономний дизайн кухні в хрущовці, то доведеться пожертвувати її функціональністю.

Замовити виготовлення шафи-купе можна в салоні Інтеріо Сторі http://kitchen.interiostory.com.ua/shafy-kupe/.

Якщо ви поставите всередину повноцінний меблевий гарнітур з вбудованою технікою, купою шафок і просторою стільницею, то вам самим буде тісно знаходитися всередині. Тому найчастіше саме просте рішення для дизайну кухні 6 м у панельному будинку – обмеження за кількістю меблів. Буквально один-два навісних шафки, вузька робоча поверхня, по можливості не комплексна піч, а окремо варильна поверхня і духовка. Холодильник також вибирається з малогабаритних. Зате у вас буде дуже зручна і компактна кімната, в якій вам буде дуже зручно готувати смачні страви.